Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előbb-utóbb miért lép félre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előbb-utóbb miért lép félre szinte mindenki, aki pl. munka miatt hosszabb ideig távol van a párjától?

Figyelt kérdés

Lássuk a céget, ahol dolgozok. Ez a firma Budapesten van, és van egy sofőrünk, aki pécsi, de csak hétvégén jár haza. 4 gyerekes édesapa, a felesége minimálbérből él, ő 140 körül keres. Már a második munkatársnővel kezd ki. (3 éve van itt)


Egy csaj imserősöm pasiját kivitte a cége Németországba 2 hónapra... Egy hónap után elkezdett rám nyomulni. Azzal az indokkal, hogy szereti a párját, de már nem bírja szex nélkül.


Megint másik lány férje szintén kikerült külföldre kb fél évre... Őt konkrétan egy szextárskeresőn láttam meg. Kérdeztem, hogy mégis miért csinálod ezt? A válasz "Nagy a szerelem, de ez az idő túl sok"


És szinte MINDEN ismerős, így előbb-utóbb félrelép, akár mekkora is a szerelem. Miért van ez? Ha nekem lesz messzebb munkám, viszem a páromat is...


Más is ezt tapasztalta?



2015. márc. 3. 09:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Kicsit erről még mesélhetnél!
2015. ápr. 28. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!