Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert gondolja mindenki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert gondolja mindenki?

Figyelt kérdés

Miert gondolja mindenki, hogy az ide kiirt kerdesek zome kamu?Azt vettem eszre, hogyha egy ember egy kicsit szokatlanabb kerdest tesz fel (pl lefekudt a b.noje pasijaval es terhes lett tole(ez inditotta bennem el ezt a kerdest) az miert kamu egybol?


Vagy ennel vadabb sztorik vannak es egybol trollokert kialtanak, mikozben az elet ilyen es lehet h csak en vagyok naiv de ezek teljesen realis elethelyzetek es bennem nem kerdojelezodik meg az igazsagtartalmuk, mert talalkoztam sokfele emberrel, sokfele tortenettel, utazgattam mindehol a vilagban es ezek a kerdesek lehetnek szokatlanok de ettol meg igazak.


Nyilvan vannak trollok persze, de itt most nem roluk van szo:-)

Gyorsan hozzateszem, h nem en fekudtem le a b.nom pasijaval es nem en lettem terhes tole, de ez a kerdes (pontosabban a kerdesre adott valaszok) kesztettek erre a kerdesre:-)



2015. máj. 28. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Az emberek félnek az "új" dolgoktól.

Jobb kételkedni, mint túlságosan hinni. :D

2015. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert a gyakorin olyan gyakorisággal fordulnak elő ilyen kérdések, ami azt jelentené, hogy minden második ember ilyen gerinctelen az utcán.. Ezt pedig senki sem szeretné elhinni.
2015. máj. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert az élet annyira hihetetlen, hogy sokan el sem tudják képzelni, hogy valós is lehet a kérdés. Engem viszont nem érdekel a valóság tartalma. Ez egy oldal, ahol eredetileg segítséget kérnek és, aki tud valami hasznosat az válaszolhat neki.
2015. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ismerned kéne a "drága" kérdező szokásos előadásait, és egyből átláthatóvá válik a témái alapján:D
2015. máj. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es Fogalmam sincs mirol beszelsz a kerdeseim zome szulessel kapcsolatos, illetve altalanos kerdesek kapcsolatokrol.
2015. máj. 29. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!