Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy srác a suliban akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác a suliban akiért mindenki oda van viszont rám irt a srác és elkezdünk beszélgetni és nehány barátjával nagyon jóba lettem. A srác le írta hogy komolyan gondolja meg minden. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Meg kérdezte hogy legyek a barátnője, itt aludt lefeküdtünk ( én 18 éves ő 20 eves)Viszont eleinte a barátainak mást mondott és ra kérdeztem be ismerte és elmondta hogy megszeretne ismerni. De az a baj hogy a suliban köszön és ennyi viszont mikor itt van nálam meg írásban meg mikor nem suliban vagyunk akkor minden rendben csókolgat, szeretget ...viszont elég nyúl gyerek sok dologban . Hogy tudnám ra venni hogy suliban is velem legyen ?
2015. febr. 10. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha osszejosz vele akkor a suliban is foglalkozni fog veled es felvallal
2015. febr. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már igent mondtam
2015. febr. 10. 20:38
 3/4 Fényember ***** válasza:
Beszéld meg vele hogy akkor most mivan? szégyell téged? vagy amúgy vannak olyan párok akik suliban nincsenek nagyon együtt de sulinak vége és a kapu előtt már együtt vannak..van olyan aki ezt nem akarja bevinni a suli falai közé:) de beszéld meg vele, nehogy végül kiderüljön hogy szégyell téged, vagy lehet csak nem mer ő lépni ilyen téren:)
2015. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele de azt mondta mindegy meg ilyenek .. De ha Más fiúval vagyok akkor féltékeny és le írja facen de o meg rám nézz és köszön csak
2015. febr. 10. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!