Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Itt mindenki álomvilágban él?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki álomvilágban él?

Figyelt kérdés

Itt ahogy látom, szinte minden megcsalásos kérdésnél az a legtöbb reakció, hogy aki megcsalja a párját, az egy utolsó senki, már egy csók vagy szexuális levelezgetés is megbocsáthatatlan bűn, és a gyerek vagy az anyagiak miatt együtt maradni meg gyávaság és értelmetlen.

Ehhez képest a valóságban teljesen mást tapasztalok. Akik 5-10-20 éve együtt élnek, közös gyerekkel, stb, sokkal összetettebben látják ezt a problémát, és egy apró félrelépés miatt nem feltétlen dobják azonnal el a kapcsolatot ész nélkül. Persze a legtöbbször biztos a valóságban is szétválás a vége, négyszemközt beszélgetve emberekkel nekem az jön le, hogy majdnem minden férfi félrelép vagy megfordul a fejében, a nőknek pedig ez nagyon nem tetszik, de olykor megértik, és ha egyébként szeretik egymást, próbálnak túllépni rajta. Egy csókon főleg. És nem, én még sosem csaltam meg a párom, de gondolni gondoltam már rá, és ettől nem érzem, hogy nem szeretném őt nagyon.


2016. febr. 8. 13:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez teljesen a körülményektől függ. Van olyan, hogy egy csók, vagy a levelezgetés is megbocsáthatatlan szerintem. Mondjuk vegyük az én példámat:

elhidegültem a páromtól, és sok-sok megbeszélés után arra jutottunk, hogy mindent megteszünk azért, hogy megjavítsuk a házasságunkat. Rá két hétre megismerkedett egy nővel, és neki kezdett el udvarolni, randizgatni. Miközben én küzdöttem a házasságunkért, ő naponta a szemembe hazudott, még akkor is, amikor rákérdeztem, hogy van-e valakije.


Nekem ez sok volt, egy éltre megrendült a bizalmam, nem tudtuk helyrehozni a kapcsolatot.

2016. febr. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem dobják el ilyen esetben a kapcsolatot, mert társfüggők, és képtelenek egyedül maradni magukkal. Az emberek 90%-a ilyen, egyszerűen menekülnek saját maguktól, ezért mindig kell, hogy legyen valaki mellettük. Szerintem meg ez a gáz. Abban sem értek egyet, hogy a gyerek miatt maradjanak együtt. Ugyanis sokkal nagyobb romboló hatást gyakorol a gyerekre egy diszharmonikus szülői kapcsolat, mintha külön válnának és mindkettővel baráti viszonyt alakítana ki hol itt, hol amott léte során.
2016. febr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok, még adalékként annyit a sztorihoz, hogy az ominózus eset előtt az exem feltűnően sokat találkozgatott egy kolléganőjével. Állította, hogy csak barátok, nem tud rá nőként tekinteni. Ehhez képest ahogy szakítottunk, azonnal összejöttek és azóta is együtt vannak.

Az is csak "ártalmatlan" találkozgatás volt, de utólag eléggé átértékelődött...

2016. febr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Attól még mert egyesek megbocsájtják, én nem. Attól még, mert sokan gondolnak a megcsaläsra, nem mindenki. Én még sosem gondoltam arra, hogy meg akarnám csalni a párom, és ő sem tenne ilyet. Ha mégis, akkor viszlát.
2016. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem álomvilág, ezeknek az embernek ez a valóság. Én nem tudom megbocsájtani a megcsalást, azért mert nekem nagyon fáj, mert én nem tudnám úgy szeretni utána, megbízni benne, mert én sosem csalnék meg senkit, és ha szerelmes vagyok el sem tudom képzelni, hogy másra így gondoljak a barátomon kívül és nem igazán tudom elképzelni/felfogni, hogy más miért nem így gondolja. Ez nem álomvilág, ez nem szemétség (meg nehogymár abban keltsünk bűntudatot, aki az áldozat), egyszerűen az adott ember ilyen gondolkodású.
2016. febr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Te élsz álomvilágban, kérdező, ha el tudod képzelni, hogy miután kiderült, hogy az egyik fél megcsalta a másikat, ugyanúgy tudják szeretni egymást.
2016. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

' négyszemközt beszélgetve emberekkel nekem az jön le, hogy majdnem minden férfi félrelép vagy megfordul a fejében, a nőknek pedig ez nagyon nem tetszik, de olykor megértik, és ha egyébként szeretik egymást, próbálnak túllépni rajta.'


Különben meg szerinted ez nem baromi önző hozzáállás? A férfinek felteszem mindene megvan, rendes feleség, gyerek, család, mellette szerető, vagy alkalmi szórakozás valakivel, míg a feleség csak tűrje a rosszat és bocsásson meg ha szereti a férfit. Elég egyenlőtlen felállás.

2016. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Baráti körömben van olyan kapcsolat, ahol az elhidegült házasságban a nő lépett félre. A férje megbocsátott, és MINDKETTEN elkezdtek dolgozni a kapcsolaton. Nekik sikerült. De a megcsalt félnek is tenni kell ám érte, mert ahol megcsalás van, mindkét fél hibás (ha másért nem, hát azért, mert rosszul választott).
2016. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Amit a gyakorin latsz az nem a sztenderd viselkedesforma ide altalaban fiatal, idealista kolkok irnak akiknek a fejeben kb az van, hogy orokkon orokke es minden idealis a kis vilagukban.


Na most ha kepbe lep naluk egy megcsalas, akkor a vilaguk osszeomlik es buszken azonnal kirohannak belole. Nem azt mondom h korfuggo, de kell hozza egy magasabb intelligencia, nyitottabb gondolkodasmod es tobb elettapasztalat ahhoz, hogy az emberek a vegletek helyett a megoldasokon gondolkozzanak eloszor.

2016. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
79%

Az van, hogy erre nincs jó válasz...

Van aki nem tudja elviselni, ha megcsalják, van aki meg tud bocsájtani... Én pl úgy vagyik vele, ha a szemembe néz, azt mondja, hogy szeret és megbízim benne, el tudom ezt hinni neki, hozzám jön haza... Akkor csunálhat amut csak akar...

Ebben a kategóriában a legtöbb válaszoló troll, gyerek, és vagy tapasztalatlan...

Én pl troll vagyok rutka az olyan kérdés pl most ez, amire őszintén válaszolok...

2016. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!