Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék, ha szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha szimpatikus a férjem egyik barátja?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok 2 gyermek anyukája és 9 éve élek a férjemmel.Van egy barátja aki nagyon szimpatikus,vonzodom hozzá és hiányzik,nem mondom hogy szerelem,csak vele akarok lenni.A férjemmel a kapcsolatunk egy jó ideje nem müködik,többször megütött,ezt nem ugy kell elképzelni hogy minden héten de egy évbe minimum kétszer.Nem igazán élünk nemi életet sem,és már azt sem tudom akarok e még vele lenni.A barát kedves,aranyos megértő és hasonlóak irántam az érzései de mivel annak vagyok a felesége akinek,ezért ö nem akar máshogy gondolni rám.Neki is van gyermeke,viszont a párjával most vetett véget a kapcsolatuknak.Elég messze is lakunk egymástól igy interneten beszélgetünk.Nem tudom mi legyen?Várjak és bizzam magam a sorsra vagy probáljak túllépni rajt?Mit tanácsoltok?
2016. jan. 9. 07:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Szoval, kerdezo kerlek azt is magyarazd meg hogy miert is jo az a gyerekeknek hogy egy bortontoltelek noverot lathatnak apa peldakent maguk elott nap mint nap? Azt le ne merd irni, hogy "de hat o az apjuk...". Nincs mentseg arra amit a ferjed tett. Ez egy nulla bortontoltelek, aki ver teged, karos a gyerekeidre es te ehelyett nem azon gondolkozol el hogy ezek miatt kene rohadtul gyorsan lepattanni, hanem mert neked szimpatikus a pasi baratja... Anya vagy kerdezo! Felfogtad te ezt? Mert ugy latom nagyon nem. Ugyhogy ahelyett hogy mas pasi nemiszerven gondolkodsz elobb, vegre kapcsolj anya uzemmodba es vedd meg a gyerekeidet ebbol a mergezo kornyezetbol. Eskuszom, tudnam ki vagy ratok hivnam a gyamugyet, merthogy nektek ehhez a szappanoperahoz nem kellene gyerekeket tonkretenni, az is hetszentseg.
2016. jan. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Kedves akárki.Tény ès valò hogy börtönben volt , de nem erőszakos büncselekményből adódoan, a gyerekekhez soha egyetlen ujjal nem nyúlt jozzá, szereti öket.És nem más nemi szervèn gondolkozom, mert egy kapcsolatban nem ez a legfontosabb tényező.És bocsánat hogy nincs hova mennem csak a híd alá, ami ugyebár azzal jár hogy elveszik a gyerekeim intézetbe.Ezért vagyok rossz anya mert azt akarom hogy a gyerekeim az anyjuk mellett nőjjön fel? Különben is annyiba korrekt a férjem h mindent nem a gyerekeim előtt rendezi.De köszi a hozzászòlást igazán érdekes volt olvasni a soraid.
2016. jan. 9. 11:21
 23/27 anonim ***** válasza:

most majd biztos lepontoznak a turbó feministák, de nekem is volt olyan kapcsolatom, ahol a nő addig feszítette a húrt, hogy csak egy pofonnal lehetett véget vetni a dolognak.

pedig én aztán egy nagyon birka lelkű férfi vagyok, heteken hónapokon át képes vagyok nyelni, tűrni, de ha valaki szándékosan provokálja a pofonládát akkor ne csodálkozzon ha egy-két saller elcsattan.

nyilván aki a saját frusztrációját vezeti le egy nőn, mert a 4 fal között senki nem látja hogy veri az asszonyt, és ezáltal "megteheti" mert így vezeti le a feszültséget magában, na az ilyet én is elítélem.

de mikor valaki szándékosan provokálja hosszú időn át a másikat, az megérdemli a pofont, vagyis ne csodálkozzon rajta.


a kérdésre válaszolva, érdekes módon mindig akkor jön a képbe egy "minden téren lelki társ" férfi, mikor egy kapcsolat mély ponton van, ilyenkor mindig felbukkan valami csoda folytán egy férfi, aki 1000x jobb mindenben a jelenlegi férjnél.

majd a saját károdon megtanulod, hogy mi lett volna a helyes döntés.

tanácsot nem is lehet, de legfőképp nem is kell neked adni, hisz a kérdésedben és a válaszaidban már leírtad, hogy a "szeretőd" a szent, a férjed pedig már nem szereted, és csupán csak az egzisztencia miatt vagy vele.

csinálj amit akarsz.

2016. jan. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Ja, hat akkor vissza is vonom, kerdezo. Nem tudhattam hogy ez a bortontoltelek ekkora egy aranyember, hogy a gyerekek elott sosem ut meg. Micsoda egy korrekt ember, remem valasztas. De akkor kerlek torold a kerdesedet, hiszen ertelmet vesztette. Egy teljesen korrekt emberrel vagy egyutt, aki a gyerekeket meg nem (ne ringasd magad tevhitekbe, teged se az elso perctol kezdve vert), teged meg csak akkor ha ok nem latjak. Kerdezo en arra probaltam neked ravilagitani hogy az a szomoru, hogy csak akkor gondolkozol el a dolgaidon, ha egy masik ferfi kerul a kepbe legyen az lelki-fizikai vonzalom, lenyegtelen. Akkor nem gondolkozol el, amikor a gyerekeidrol van szo, mert nagyon sulyos tevhitben elsz ha azt hiszed hogy ok ezt nem erzik, ezt az egesz legkort. Ferfi olan elgondolkozol, a gyerekeid miatt nem, es a valasz annyi hogy te nem mesz veluk a hid ala. Nem is kell. Szerencsere vannak olyan nok akik nem tartottak korrektnek ilyen novero bortontoltelekeket, hanem miutan segitettek magukon, elgondolkoztak azon hogy esetleg mas nok is vannak ilyen helyzetben es segitsenek rajtuk is. Mert szerintuk nem korrekt ha apu csak titokban veri anyut. A segitseg legritkabb esetben jon csodakent magatol, magadtol persze mehetsz a hid ala. De ott van a NANE szervezet pl. az elso veres utan ot perc lett volna felkeresni oket. Ok mindenben segitenenek. Meg a hid ala sem kene menned...de tudom hogy sosem fogod oket felkeresni. Esetleg lesz egy kis viszonyod valakivel, amit abbahagysz mikor a ferjed agyonver miatta, de sosem fogsz lepni. En csak a gyermekeidet sajnalom. Mert eselyunk sincs egeszseges csaladminta megtapasztalasara az anyjuk gyengesege miatt.
2016. jan. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem hallottam ilyen szervezetekről, sajnos csukott szemmel járok a világban.És nem csak olyankor gondolkozom el képzeld, hanrm folyamatosan, csak nem fogok a gyerekeimmel egy otthonba költözni, ahol több száz család van összezsufolva egy rakásra.Nem tudod az életem, nem tudod miket éltem meg mióta a világon vagyok, egyett tanultam meg az életben soha senki nem fog segíteni.Mert habár nem tartozik rád de mikor a saját anyádat kéred 13 évesen hogy segítsen mert a saját vérszerinti apád szexuálisan zaklat és ö belèd rúg és senki nem segít rajtad, egyedül kell boldogulj.Most törhetsz pálcát a fejem felett!
2016. jan. 9. 16:31
 26/27 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam hogy bantalmazo mintat kaptal a sajat edesanyadtol, a viselkedesedbol teljesen nyilvanvalo. Remelem, nincsen kislanyod, mert valoszinuleg o is ilyen kapcsolatokba kergetne magat az anyja mintajan. Latod? Bantalmaztak es azota ilyen helyzetbe "teszed" magad. Es az a baj, hogy a gyermekeidnek is ezt adod tovabb. Szo sem volt tobb szaz csalados hajlektalanszallokrol, es igenis ha felhivsz ilyen szervezeteket, latleletet vetetsz mikor legkozelebb neked ugrik ez az allat, segiteni fognak. De te megint csak tamadsz, es borzaszto megdobbento latni hogy a gyermekei jolete ennyire nem fontos egy magat edesanyanak nevezo nonem. Faj az igazsag, masra nem tudok gondolni.

Legalabb menj el egy pszichologushoz, mert meg a sajat serelmeidet sem dolgoztad fel, de valoszinuleg mar tovabb adtal sokat beloluk. Es egy kicsit ebredj fel... itt nem a bortontoltelek baratja a legfobb problema, hanem ezek...

2016. jan. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Menj el dolgozni,keress egy albérletet (akár lakótárssal) és válj el.Sajnos azonban annyira meg vagy nyomorítva már lelkileg,hogy nem hiszem,hogy bármit is fogsz lépni...
2016. jan. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!