Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyan fiúval találkozom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúval találkozom, akivel már egy éve chatelek, nagyon szimpatikus személyiség, de még képet sem kaptam tőle. Azt hiszem, bepánikoltam. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 15:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Vonósvérű vagy pedofil
2013. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szívesen küldök képet olyan lánynak, akivel lehetne valami: ugyanis én rettenetesen ocsmány vagyok, és a netes beszélgetéseim lányokkal mindig addig tartanak, amíg nem küldök képet. Utána azonnal eltűnnek.
2013. júl. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Kértél és úgy nem küldött?

Mert akkor az gáz

2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ne pánikolj. Ha teszem azt ő Quasimodo, attól még nyugodtan beszélgethettek, érezhetitek jól magatokat, csak több nem lesz belőle.
2013. júl. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szólj barátoknak, hogy távolról figyeljenek, és ha baj van, jöhet a rendőrség. Ha roma az illető, rögtön futás.
2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nee menny el elfognak rabolni :'(
2013. júl. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És ha fake képet küld?
2013. júl. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem roma, nem is pedofil. :) Az elrablástól sem félek. :)


Az arcát már láttam egy kis képen. (amúgy nem rossz pasi:)) Nem a külső aggaszt, sokkal inkább, hogy egy megkedvelt emberrel nem interneten fogok beszélni, hanem élesben megy az egész. Mi van, ha leblokkolok, beégek, elvesztem az ő szimpátiáját felém?

2013. júl. 6. 15:27
 9/14 anonim ***** válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a barátaival, ők tudnak róla a legtöbbet, és felkészülten tudsz menni
2013. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De vigyázz, lehet hogy ismerőseid szivatnak, mi is csináltunk egy kamu felhasználót, és egy lányt elhívtunk, aztán bokorból röhögtünk rajta.
2013. júl. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!