Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék, ha szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha szimpatikus a férjem egyik barátja?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok 2 gyermek anyukája és 9 éve élek a férjemmel.Van egy barátja aki nagyon szimpatikus,vonzodom hozzá és hiányzik,nem mondom hogy szerelem,csak vele akarok lenni.A férjemmel a kapcsolatunk egy jó ideje nem müködik,többször megütött,ezt nem ugy kell elképzelni hogy minden héten de egy évbe minimum kétszer.Nem igazán élünk nemi életet sem,és már azt sem tudom akarok e még vele lenni.A barát kedves,aranyos megértő és hasonlóak irántam az érzései de mivel annak vagyok a felesége akinek,ezért ö nem akar máshogy gondolni rám.Neki is van gyermeke,viszont a párjával most vetett véget a kapcsolatuknak.Elég messze is lakunk egymástól igy interneten beszélgetünk.Nem tudom mi legyen?Várjak és bizzam magam a sorsra vagy probáljak túllépni rajt?Mit tanácsoltok?
2016. jan. 9. 07:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Persze, nem is azt mondtam hogy egy ember verje összevissza a másikat. (Én inkább amondó vagyok, hogy egy kapcsolatban szégyen egyik félnek megütni a másikat). Igazából megválaszoltad saját magadnak a kérdést, mert úgy érzed nem volt indokolt a kiborulása. Ebben a helyzetben inkább zt kéne véleményem szerint elképzelned, hogy milyen lehet egyedül a két gyerekkel. A másik férfi ugyanis nem garancia, hogy nem hagy ott pár hónap/1-2 év múlva. (Mikor férjhez mentél, akkor se hitted volna hogy ez lesz a vége)
2016. jan. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
azt is tudom milyen egyedül a két gyerekkel 1,5 évig egyedül voltunk mig ö a börtönüntetését töltötte,én meg természetesen jó feleség modjára megvártam öt
2016. jan. 9. 08:32
 13/27 A kérdező kommentje:
ja és még mielött bárki is azt gondolná nem vagyunk romák
2016. jan. 9. 08:34
 14/27 anonim ***** válasza:
Egy férfi magànâl gyengebbet nem üthet meg... 32ffi
2016. jan. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
sajnos ezt nem mindenki gondolja igy
2016. jan. 9. 08:39
 16/27 anonim ***** válasza:
Dehogy nincs ok.
2016. jan. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
akkor csak én találkoztam kevéssel
2016. jan. 9. 09:05
 18/27 anonim ***** válasza:
Ha van is ok (nincs), a verés, akár csak egy sima pofon, az pedig azonnali ok a szakításra.
2016. jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Lépj ki a mostani kapcsolatodból!Megcsalni undorító dolog a másikat.Ha nem szereted hagyd el.Meg ha azt nézzük már megcsaltad érzelmileg,mivel másik férfinak írogatsz.
2016. jan. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
55%

borzasztó, amikor így elbagatellizálják a családon belüli erőszakot, mint a 6os... még hogy jolly joker.. beteg állat. ha már minden empátiát nélkülözöl, kívánom te is tapasztald meg a bántalmazott oldalt.


kérdező, szerintem mindenképp zárd le előbb a házasságodat, ne ugorj bele felelőtlenül egy ilyen kapcsolatba..

2016. jan. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!