Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék, ha szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha szimpatikus a férjem egyik barátja?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok 2 gyermek anyukája és 9 éve élek a férjemmel.Van egy barátja aki nagyon szimpatikus,vonzodom hozzá és hiányzik,nem mondom hogy szerelem,csak vele akarok lenni.A férjemmel a kapcsolatunk egy jó ideje nem müködik,többször megütött,ezt nem ugy kell elképzelni hogy minden héten de egy évbe minimum kétszer.Nem igazán élünk nemi életet sem,és már azt sem tudom akarok e még vele lenni.A barát kedves,aranyos megértő és hasonlóak irántam az érzései de mivel annak vagyok a felesége akinek,ezért ö nem akar máshogy gondolni rám.Neki is van gyermeke,viszont a párjával most vetett véget a kapcsolatuknak.Elég messze is lakunk egymástól igy interneten beszélgetünk.Nem tudom mi legyen?Várjak és bizzam magam a sorsra vagy probáljak túllépni rajt?Mit tanácsoltok?
2016. jan. 9. 07:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%

Kerülném, nehogy kísértésbe essek, és olyat tegyek, amit később megbánnék.

De így, érzelem nélkül könnyű dumálni, nem én érzem azt, amit Te.

2016. jan. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
66%
1-es mi van veled????? Veri. Nem tudsz olvasni???? Menekulj
2016. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Tipikus túl korai kapcsolat eredménye..váljatok el ez már úgy is csak kínlódás lesz és még fiatal vagy új életet kezdeni.
2016. jan. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
39%
A fő probléma a férjed, nem a barát.
2016. jan. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
54%

Tudok olvasni. :) De nem az a megoldás, hogy egyik kapcsolatból menekülünk a másikba, hanem előbb lezárjuk a régit. Sürgősen otthagynám a gyökér férjemet, és aztán alakítanék ki újabbat.

Lehet, a barát is verte az asszonyt, messziről nem tudhatod.

Messziről jött ember azt mond amit akar. Csöbörből vödörbe , amikor ott a két gyerek. Legyél most már megfontoltabb párválasztás terén.

2016. jan. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
Jajj megint ez az asszonyverés téma. Ez olyan jolly joker a nőknek, mint a globális felmelegedés. Itt inkább azt kell figyelembe venni, hogy van-e oka rá, vagy nincs. Ha nincs, akkor hagyd el. (Mert hát úgy is csak azért írtad ki a kérdést, hogy ezt tanácsoljuk neked).
2016. jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Régóta ismerem a barátot,ö egy nagyon ugymond ,,papucs",nagyon jó apa mert látom,elmondta ö mit érez,de mivel a férjem a barátja igy nem akar rám ugy gondolni.Nem akartam fejest ugrani egy másik kapcsolatba,de nagyon szimpatikus és ha esteleg ez igy marad megprobálnám vele,de ö azt mondta ez csak a következő életünkben lehetséges.Az ö kapcsolatuk az aszony miatt ért véget,elhanyagolta öt is ls a gyerekre se forditott elég időt.
2016. jan. 9. 08:17
 8/27 A kérdező kommentje:
Én a mondó vagyok,hogy szégyen megütni egy nőt,de valakinek igen is kell.Nem mondom hogy a kapcsolatunk azért ment gallyra mert csak ö a hibás,én is biztos hogy hibáztam,de egy pofont sem érdemeltem.Pláne nem azért mert lebukik hogy csajozik,vagy mert megcsal vagy éppen nem lett kész a meleg ebéd mire hazaér.Azt gondolom ezek nem az én büneim,legalábbis az első két dolog.
2016. jan. 9. 08:22
 9/27 anonim ***** válasza:
A verésre sosincs ok. Az első után szó nélkül ott kellett volna hagyni ezt a vadbarmot.
2016. jan. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
azt gondolom azért vagyok itt mert van két gyerekünk
2016. jan. 9. 08:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!