Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem összejöttünk, s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem összejöttünk, s lefeküdt exével, miért engem állít be gonosznak?

Figyelt kérdés
Tényleg nem sok kellet volna, hogy összejöjjünk, mert ismerem és senkivel sem volt így, volt barátjával sem. Úgy volt hogy egyikünk sem akarta elsietni a dolgokat, de lefeküdt exével részegen. Én meg mondtam neki hogy én is csak megakartam bszni(csak azért mondtam mert baromira szarul esett megtudni), s most mintha én vétkeztem volna.
2015. dec. 13. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Hát te aztán értesz az emberekhez..:D
2015. dec. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annyira szarul esett, hogy nem akartam hogy látszódjon rajtam.Soha egy nő miatt nem éreztem úgy magam, mint akkor.
2015. dec. 13. 19:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Először azon gondolkodtam hogy mennyire örülnék ha valaki felképelné, utána nagyon szomorú lettem szívem szerint sírtam volna, de most már úgy vagyok vele hogy hozzá nem nyúlnék ezek után. Egy komoly kapcsolatom volt, aminek én vetettem véget, mert nem volt életem, utána jöttek az alkalmi kapcsolatok. És most ez nagyon betett.
2015. dec. 13. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Volt rá vmi magyarázata,megbánta?Így próbálja ellensúlyozni a lelkiismeretfurdalását ha egyáltalán van neki.Hidd el jobban jártál legalább kiderült milyen valójában.
2015. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy azt mondtad, amit mondtál. Hanyagold a csajt, nem érdemel normális pasit. Az meg csak a szokásos, hogy te vagy a hibás, amiért ő mással hancúrozik, ne vedd magadra!
2015. dec. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Magyarázat:Részegség.

Oka:Nem rég szakítottak.

Megbánta:Találkoztam vele, elmosódott smink, meg sír rí:)


De engem nem érdekel, nem nyúlnék hozzá.

2015. dec. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!