Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm megcsalt, összejöttün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt, összejöttünk újra, bonyolult, többi lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon kivagyok...

4 hónapja megcsalt barátnőm,aztán megbocsájtottam neki,de folytatta,és kidobott. 3 hónapig együtt volt egy pasival,de hirtelen vissza akart jönni hozzám. Én nagyon szerettem akkor is és most is,ezért visszafogadtam. (előtte nagyon ki voltam,majdnem belehaltam szószerint)

Megpróbáltuk,jó volt minden,de 1 hónap után ugyan olyanná vált amilyen volt. Ezért szakítottam vele,mert elég durva dolgokat mondott. Magyarán nem volt boldog.

Na a problémám,hogy tényleg nagyon kivagyok. Nem eszek,alig alszok,munkahelyemről ki fognak rúgni ha ez így megy tovább.

Csak rá tudok gondolni,eljárok helyekre,de semmi nem segít.

Ugyanabba a gödörbe estem bele amiben voltam.

A lényeg,hogy nekem ő volt az első mindenben. Nagyon szoros volt a kapcsolatunk. Napi 24 órából 12-őt együtt töltöttük,boldogok voltunk de aztán megromlott. Nem tudom mással elképzelni.

Most van egy lány. Aranyosnak tűnik,de félek belekezdeni egy másik kapcsolatba. Szeretem a lányt nagyon. Azóta nem is beszéltünk.

Csak kevesen ismerik ezt az érzést,mikor biztosak benne hogy soha nem fognak ilyen lányt találni,soha nem lesznek ennyire boldogok és soha nem fognak ennyire szeretni. Nagyon elszomorító. Valami tanács? Lelkisegély? Vagy akármi? Teljesen tanácstalan vagyok.

Próbáltam részletek nélkül,hogy minél rövidebb legyen.

Volt barátnőm: 18, én 20.



2015. nov. 22. 21:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2015. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Depressziós lettem ismét miatta. Hiányzik nagyon. Nagyon.

Ha nem lenne családom,már nem élnék.. Csak ők tartanak itt.

2015. nov. 22. 21:07
 3/17 anonim ***** válasza:
Azokat a fonalakat vágd el magadban.
2015. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Létezik olyan,hogy tényleg nagyon szeretem ezt a lányt,és hiányzik,és megőrülök nélküle,de talán lesz más akiért mégjobban? És a kapcsolat köztünk szorosabb lesz mint ezzel a lánnyal valaha is volt?

(első barátnőm volt,2 évig voltunk együtt,aztán 1 hónapot)

2015. nov. 22. 21:12
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak kevesen ismerik?

Ugyan kérdező.. kb mindenki megismeri,főleg,hogy neked ő volt az első. Majd rájössz,hogy ez mennyire nem így van. Idő,idő,idő... Ez a kulcs. Haverok,programok.

2015. nov. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Ilyenkor egy másik csaj segít a leggyorsabban.

De most is odamehetsz a tükörhöz, megmosakodsz jéghideg vízzel, belenézel és megkérdezed, tényleg kell ez neked?

Egy sz@rházi, gerinctelen, ótvar, riherongy után érdemes sóvárognod?

2015. nov. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok hogy ótvar ku rva...

De komolyan. Összevissza csalt,hazudott,aztán mégis én kellettem. 12 éves korában már szexelt,és 16 éves korára én voltam neki a sokadik. De valamiért nagyon beleszerettem. Talán a sok idő,sok emlék,kötődés,nemtudom. Úgy gondolom soha nem leszek olyan boldog mint akkor,vele.

2015. nov. 22. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Olyanért sóvárogsz, aki sz.rba sem nézett és megcsalt mással vagyis nem tisztelt, talán nem is szeretett. Miért ér annyit? Mert ez alapján nincsenek értékei csak a közös emléketek ami rajtad múlik, hogy lezárod vagy sem. Nézegethetsz vissza, hogy milyen volt, első volt ebben, abban ezzel csak magaddal tolsz ki és még tovább húzod a lezárást. Egy jó tanács, az aki leküldött a padlóra sosem lesz az a személy aki fel is rángat onnan. Élj tovább, lépj túl rajta mert ő már rég túllépett rajtad. Nem hülyesség, hogy az idő mindent meggyógyít.
2015. nov. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Na figyeljél ide. Haladjunk lentről felfelé.

20 éves vagy. Nagyon fiatal. Hidd el,nagyon sokan ismerjük ezt az érzést,hogy "senkit nem fogok szeretni" "soha többet nem leszek ilyen boldog" Többen ismerjük,mint hinnéd. Első szerelmed. Mégjobban érthető. De àlljunk meg itt egy kicsit: első volt minden értelemben. Akkor honnan tudod,hogy mi az igazi pàrkapcsolat?Ugye,hogy sehonnan.

Màsik làny: ne kezdj vele ebben az àllapotban. Zaklatott vagy és màst szeretsz.

Nem eszel, nem alszol. Igen, ki fognak rùgni a munkahelyről. Dilihàzban kötsz ki. Olyan vagy ìràsod alapjàn most,mint egy eszelős.

Akkor most a làny: fogalmazd meg,ne nekem és ne itt,hogy mit szerettél benne. Azt,hogy àtvert,megcsalt,nem egyszer megtette.

Valld be magadnak,hogy olyan tulajdonsàgokkal ruhàzod fel,amikkel nem rendelkezik. Valld be, hogy soha egy pillanatig sem éltél jò kapcsolatban. Ugyanis az egész hazugsàg volt. Semmi nem volt jò. Csak te ezt hiszed. Minden egyes perce hazugsàg volt.

Sok ember van ìgy,hogy azt hiszi,soha nem lesz boldog,főként az első sterlmével kapcsolatban. De te nem voltàl boldog.Ugyanis a boldogsàg nem ez.

Èn most leìrtam neked,mit kell tenned. Ezeket nem muszàj elhinned,sőt nyakam rà,hogy nem hiszed el. De ez nem baj. Tudod a dolgodat.Ha nem teszed meg,nem győzöd meg magadat,és depressziòs leszel,kirùgnak,egy tutyimutyi alak vagy,akin àt lehet gàzolni.

2015. nov. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Utolsó.. Olvasva ezt,a szememet kisírtam. Igazad van.

Nem tudom elengedni. Nem tudom felfogni azt hogy ez nem egy életre szólt. Nem tudom felfogni hogy ő már nem lesz tőbbé.

2015. nov. 22. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!