Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátnőm megcsalt, összejöttün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megcsalt, összejöttünk újra, bonyolult, többi lent. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nagyon kivagyok...

4 hónapja megcsalt barátnőm,aztán megbocsájtottam neki,de folytatta,és kidobott. 3 hónapig együtt volt egy pasival,de hirtelen vissza akart jönni hozzám. Én nagyon szerettem akkor is és most is,ezért visszafogadtam. (előtte nagyon ki voltam,majdnem belehaltam szószerint)

Megpróbáltuk,jó volt minden,de 1 hónap után ugyan olyanná vált amilyen volt. Ezért szakítottam vele,mert elég durva dolgokat mondott. Magyarán nem volt boldog.

Na a problémám,hogy tényleg nagyon kivagyok. Nem eszek,alig alszok,munkahelyemről ki fognak rúgni ha ez így megy tovább.

Csak rá tudok gondolni,eljárok helyekre,de semmi nem segít.

Ugyanabba a gödörbe estem bele amiben voltam.

A lényeg,hogy nekem ő volt az első mindenben. Nagyon szoros volt a kapcsolatunk. Napi 24 órából 12-őt együtt töltöttük,boldogok voltunk de aztán megromlott. Nem tudom mással elképzelni.

Most van egy lány. Aranyosnak tűnik,de félek belekezdeni egy másik kapcsolatba. Szeretem a lányt nagyon. Azóta nem is beszéltünk.

Csak kevesen ismerik ezt az érzést,mikor biztosak benne hogy soha nem fognak ilyen lányt találni,soha nem lesznek ennyire boldogok és soha nem fognak ennyire szeretni. Nagyon elszomorító. Valami tanács? Lelkisegély? Vagy akármi? Teljesen tanácstalan vagyok.

Próbáltam részletek nélkül,hogy minél rövidebb legyen.

Volt barátnőm: 18, én 20.



2015. nov. 22. 21:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kösd le magad mással, és mindig próbálj belemélyedni, amit épp csinálsz. Találkozz a barátaiddal, beszélhettek az exedről is, de inkább menjetek el valami programra.

Aztán a legrosszabb, az éjszaka, amikor jönnek a rossz gondolatok. Egyszer voltam ilyen nagyon rossz helyzetben (lányként) egy szakítás miatt, ami miatt szintén nem érte meg bánkódni így utólag, de megtettem; szóval életemben először vettem valami piát egymagam, és jól leittam magam, király volt, kába fejjel simán elaludtam. Elég volt egyszer, aztán már csak röhögtem magamon.

Ja és a flörtölés, sokszor, sokat. Ez a legjobb érzés a megtépázott önbecsülésnek. Na persze új kapcsolatba nem érdemes rögtön beleugrani, mert az rossz lesz így, de egy kis flört mindig bejön, és bűntudatot sem kell érezned, mert nincs senkid. :) Ez egy jó rész, én mindig szemérmetlenül bámulom a jó pasikat ilyenkor, és elképzelem, milyet dugnánk... meg ilyen rosszaságok, amiket kapcsolatban csak nem gondol meg ennyire az ember.

Fel a fejjel. Ezt a csajt buktad, még fáj, de hidd el, 3,5 milliárd nő él a világon, és fog még más is tetszeni neked közülük, hidd el. És lesz olyan nő is majd, aki jobb lesz, és aki jobban megbecsül. Az első szerelmeit általában mindenki bukja, gondolj erre, de a lehető legkevesebben szereznek ezáltal maradandó lelki sérülést, maximum átmeneti depressziót.

2015. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha sokat gyötröd magadat miatta elillan az élet, kimaradsz minden jóból.

30 évesen teljes másképp fogsz majd gondolkodni.

A következő csajom most mondja valakinek, hogy örökké...

Keress meg egy lány barátot vagy egy társaságot és menj el velük akárhová, nem becsajozni kell. Csak annyi hogy kiverjék a fejedből az exedet. Gondolom a csaj azért ment vissza hozzád, mert nem volt neki más éppen akkor, és jó voltál te is neki.

Olyanért vagy oda aki ezt tette veled? ugyan kérlek.

Mikor majd megjön az eszed és megnyugodsz, elfelejtetted, amikor visszaemlékezel erre kiröhögöd magad...

2015. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat,nagyon jól esik olvasni ezeket,de részben rossz is. Kár hogy akit az életemnek tekintettem,ezt csinálta velem,és ő mégse tekintett rám így..Kár hogy nem vele leszek.
2015. nov. 23. 00:02
 14/17 anonim ***** válasza:
Kár?? Egy kicsit sem. Ilyen sz.r emberrel jó hogy nem hozott össze a sors több időre. Tanulság meg volt, jön a következő aki meg is becsül, értékel és szeretni is fog. ;)
2015. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én ugyan így voltam de már lelkileg helyrejöttem, mondjuk én elég hamar beláttam, hogy nem volt úgy jó ahogy volt ezért nem is küzdöttem! Menj ki az utcára és nézz végig, mindenki aki jár kel ,mosolyog, eszik, már mind túlestek azon amin most te. Baromi ritka, hogy az első szerelmével összeházasodik az ember és boldogan él, nem is jó dolog! Nem lesz mostanában jobb sőt talán még egy év múlva sem leszel teljesen oké de minden egyes nappal kevésbé fog fájni és később jön majd valaki aki ad értelmet az életednek!
2015. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ilyenek vágtok ti, a rossz kell, aki megcsal, átver! Ezért nem kell magyar soha többet: (
2015. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Hát srácok.

Megpróbáltam akkor túllépni,de visszajött hozzám kérés nélkül. Ő könyörgött nekem. :)

Újra összejöttünk,de nem birtam elfelejteni azokat amiket tett,+ újra a szemembe hazudgált. Jó,kis dolgokat,de akkor is.

Szakitottunk 2 hónap után újra.

Nagyon jó volt vele ismét,új ember lettem akkorra,teljesen boldog voltam. De megint elkezdte a hülyeségét. Na mindegy. Ennek most lesz 2 hete,de jól vagyok. :D

Első 3 nap meg akartam halni,aztán észbe kaptam,és azóta fogjuk rá hogy boldog vagyok. :D

Ha ez ilyen tempóban megy ez a felejtés,én leszek nemsokára a világ legboldogabb embere. :D

Köszönöm az akkori biztatásokat. Ha ezt valaki olvassa,és valami ilyesmi történt vele is,...HAVER Ne legyél puhapööcs! :D

Majd lesz jobb,lesz más hidd el. Peace.

2016. máj. 24. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!