Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ebbőlvan kiút? Havam hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbőlvan kiút? Havam hogyan?

Figyelt kérdés
megcsalt 3 lánnyal és a szemebe bírt nézni...ittis hagyott...mind azért tette mert én még várni akartam a szexel..hogy dolgozzam fel.. nagyon fáj.. :(
2015. jún. 25. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Ma már egyszer kiírtad, kaptál is normális válaszokat, szerintem legyen elég...
2015. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen emelt fővel hagyd elmenni! Nem érdemes ilyen emberekre időt, energiát pazarolni. Gondolj bele, ha lett volna szex, akkor nem csalt volna meg? Akkor is megtette volna!
2015. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"mind azért tette mert én még várni akartam a szexel.."


dehogy.

2015. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen egy féreg undorító trágyadék szal ne beszélj vele többet.
2015. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez most nehéz. Kösd le magad, beszéld ki a dolgot a barátaiddal. Valószínű anélkül is megcsalt volna, ha odaadod magad neki. Ne bánd! Sokkal jobban bánnád, ha megtetted volna, mert még nem voltál rá készen. Annál értékesebb leszel mások szemében, hogy nem vetetted magad egyből oda neki ilyen fiatalon.
2015. jún. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van kiút. Ezt lapátra teszed, aztán keresel valami normálisat.
2015. jún. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sokan írtak már be ide, hogy "lefeküdtem vele, Ő volt az első, és amint megtörtént, elhagyott, elérni sem tudom..."

Nos örülj Neki, mert Te a szerencsések közé tartozol.

2015. jún. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért tette,mert nem szeret.Nekem is volt egy srác még 15 éves koromban,akkor azt hittem,ez a nagybetűs szerelem,de utólag láttam,hogy csak szexet akart.Én nem feküdtem le vele,és milyen jól tettem.Hidd el,megbánnád ha oda adtad volna neki,mert ez a fiú csak a szexre hajtott.Gyászold meg,de fel a fejjel.Nem érdemelt meg!Hány éves vagy?
2015. jún. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!