Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért változtam meg ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtam meg ennyire? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Több, mint 3 és fél éve kapcsolatban élek, 3 éve együtt is lakunk. Már nem vagyok szerelmes, sőt, néha a páromat a hátam közepére sem kívánom... inkább olyanok vagyunk, mint a testvérek, ezért sem hagytam el, mert nagyon ragaszkodom hozzá - de ez csak az én részemről van így. Ő még a mai napig nagyon szeret engem, mondja, az más kérdés, hogy sokszor nem ez jön le... A lényeg az, hogy az utóbbi időben nagyon megváltoztam. Sosem jutott volna az eszembe az, hogy megcsaljam a páromat, hiába nem szeretem... De mégis megtettem. Körülbelül fél évvel ezelőtt egy közeli ismerősömmel (aki 15 évvel idősebb nálam, élettársi kapcsolatban él...) "összegabalyodtunk" és azóta is tart a dolog. Szemétnek érzem magam, de nem tudom abbahagyni, pedig sosem voltam "ilyen"... Korábban eszembe sem jutott volna ezt megtenni. Fogalmam sincs, hogy most mitévő legyek... Segítség! Köszönöm!

2014. aug. 8. 15:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
miért vagytok ennyire ítélkezőek? hibázott, okés, de hány szemét pasi csinálja ugyanezt, család és gyerek mellett???? :O
2014. aug. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!