Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért változtam meg ennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változtam meg ennyire? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Több, mint 3 és fél éve kapcsolatban élek, 3 éve együtt is lakunk. Már nem vagyok szerelmes, sőt, néha a páromat a hátam közepére sem kívánom... inkább olyanok vagyunk, mint a testvérek, ezért sem hagytam el, mert nagyon ragaszkodom hozzá - de ez csak az én részemről van így. Ő még a mai napig nagyon szeret engem, mondja, az más kérdés, hogy sokszor nem ez jön le... A lényeg az, hogy az utóbbi időben nagyon megváltoztam. Sosem jutott volna az eszembe az, hogy megcsaljam a páromat, hiába nem szeretem... De mégis megtettem. Körülbelül fél évvel ezelőtt egy közeli ismerősömmel (aki 15 évvel idősebb nálam, élettársi kapcsolatban él...) "összegabalyodtunk" és azóta is tart a dolog. Szemétnek érzem magam, de nem tudom abbahagyni, pedig sosem voltam "ilyen"... Korábban eszembe sem jutott volna ezt megtenni. Fogalmam sincs, hogy most mitévő legyek... Segítség! Köszönöm!

2014. aug. 8. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez az átka a hosszú kapcsolatoknak.
2014. aug. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit,dugjatok titokban,ha jó nektek
2014. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Egy szemét r*banc vagy és jó mélyen eláshatná magad. Hogy tudsz tükörbe nézni?? Teljesen mid1 milyen a kapcsolatod mit érzel, előbb szakitanod kellett volna nem,?

Remélem ezt visszafogod kapni egy olyan pasitól akibe te vagy szerelmes de melletted több nőt is tart.

2014. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó, de ez így ennél hosszabb távon úgy érzem, nem mehet... Nem akarok senkit sem átverni... Leállni meg azért nem tudok, mert talán többet érzek a másik iránt, mint kellene. És ezért vagyok tanácstalan. Úgy érzem, nincs kiút. :(
2014. aug. 8. 15:54
 5/11 anonim ***** válasza:

jaj már, bírom az ilyen erkölcscsőszöket :D


mindenki azt csinál, amihez kedve van!

2014. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy szemét r*banc vagyok, ezt is elfogadom... De nem ez volt a célom
2014. aug. 8. 15:55
 7/11 anonim válasza:

Amikor összejöttél a pároddal, valószínűleg még mást vártál egy kapcsolattól. De kérdés, hogy érdemes-e feladnod ahelyett, hogy megpróbálnád olyan irányba terelni, hogy te is jobban érezd magad benne. Ezzel a kettős élettel mindenkit mérgezel. A párod, ha egyelőre nem is sejti, előbb-utóbb megérzi rajtad, hogy eltávolodtál tőle, és magát okolja, vagy ha lebuksz, még meg is lesz alázva. A szeretődnek is csak pillanatnyi örömöket tudsz nyújtani, nem hiszem, hogy így összességében boldog. Ráadásul ott van az élettársa, vele is kiszúrtok. Plusz, ártasz magadnak, hiszen gyötör az állandó titkolózás. A jelenlegi életeddel tehát saját magadat is nagymértékben rombolod. És ez az állapot csak egyre tarthatatlanabb lesz, úgyhogy ki kéne mássz belőle minél előbb. Ha jót akarsz, lehetőleg önként, mert bár fájdalmas lehet, bárhogy is lépsz, elkerülhetsz vele sok még nagyobb kellemetlenséget, megalázó leleplezést. Legelőször magadban kéne tisztáznod, mit szeretnél, miben tudsz hinni. Nagyjából ezek a lehetőségek kínálkoznak:

1. Együtt maradsz a pároddal. Ekkor úgy korrekt, ha szakítasz a szeretőddel. Kérdés, erre ő hogyan reagál. Ha felfedi a megcsalást, azzal borulhat az ő kapcsolata is. De ha nem is mondja el senkinek, vajon tudsz-e egy ilyen titokkal együtt élni tovább a párod mellett. Ha bevallod, akkor megkönnyebbülsz valahol, de az korántsem biztos, hogy a párod megbocsájt. De akár tudja, akár nem, a kapcsolatotokban lévő problémák megmaradnak, ha nem változtattok, és a változtatás csak együtt működhet, ha nyíltan beszéltek róla, mit vártok ettől az egésztől, merre haladtok.

2. Szakíthatsz a pároddal. Ha nem tudja meg a megcsalást, "csak" összetörik, esetleg nem érti az okát, magát mardossa. Ha megtudja, meg is lesz alázva, csalódik benned. A vele való szakítással viszont még mindig nem tiszta a helyzet. A szeretődnek szintén ott az élettársa, akivel kapcsolatban meg neki kéne tisztáznia magában ugyanazokat a dolgokat, mint neked a mostani pároddal. Azzal saját magadat alacsonyítod le, ha elfogadod a továbbiakban is ezt a másodlagos szerepet az életében. Ha miattad mennek szét, az újabb lelkiismereti teher lesz rajtad, pláne ha összejöttök. Ha hátralépsz, és ők együtt maradnak, te magadra maradsz, és bár már így is okoztál károkat, legalább megtetted, amit tudtál, hogy ne állj végleg közéjük.

2014. aug. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pedig Te is tudod ,mit kellene tenned ! Elhagyni a párodat ,kilépni a régi ismerős életéből (nem tönkretenni az ő kapcsolatát is ) és szingliként élni egy darabig az életed
2014. aug. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 14. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Hadd ne mondjam mi a véleményem rólad! Te nem szereted, nem mondod el neki, és még meg is csalod!! Hogy tudsz tükörbe nézni anélkül hogy szembe köpd magad? Szerintem mondd el neki, hadd dobjon ki, (úgyis azt teszi ha megtudja) és másik felet ne rángasd bele!! Neki ne tedd tönkre a kapcsolatat. Majd a csávód megteszi, szarráveri. A másik nő is megtudja. Ezért tartanak ott a kalcsolatok ahol.. hova süllyed a világ.. azt a hét meg a nyolcszázát!
2014. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!