Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem bírja elviseln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírja elviselni, hogy változtam én is?

Figyelt kérdés

Először is szögezzük le, hogy szeretjük egymást, és elhagyni nem fogom. Meg szeretném oldani a problémánkat, nem elmenekülni előle.

A párommal 2 éve vagyunk együtt, van sok vitánk, többnyire elhallgattam régen és tűrtem, így vége lett a veszekedésnek. Néha aztán rájött, hogy nem csak az én hibám minden, bocsánatot kért, de egy idő után elegem lett ebből, hogy mindig nekem kell tűrnöm, hiába nincs is igaza. Nem csinálhattam semmit az engedélye nélkül. Mindig mindennel baja volt, ha egy kicsit is nem úgy tettem, ahogy azt ő elírta nekem. Ettől függetlenül tudom, hogy szeret. Én is szeretem őt, életemben először tényleg szerelmes vagyok, ezért tűrtem mindig, akármit is csinált. Nem akarom elveszíteni, de elég volt ebből. A sarkamra álltam, már nem tűrök el mindent, nem engedem, hogy parancsoljon nekem, hogy ő irányítson. Szerintem közös döntéseket kellene hozni, ami mindkettőnknek megfelel, de ő erre képtelen. Annyiszor, de annyiszor beszéltem már vele.. Nem hatott. Az utóbbi időben máshogy viselkedett, mint aki már nem szeret. Megkérdeztem mi a baja, hát elmondta, hogy ez, hogy "nagy lett a szám". De hát mit tegyek? Nem bírom tovább, hogy a kutyájaként kezel és irányít folyamatosan. Muszáj néha kiállnom önmagamért, de ő ezt nem akarja elfogadni. Szerintetek mit tegyünk?


2013. júl. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki ezt a kérdést.Nem ellenkeztél meggyőzöen.
2013. júl. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő 1 akarat nélküli bábot akar akit irányíthat,Te nem vagy az.

szerintem soha nem fogtok közös nevezőre jutni ,sőt később még inkább uralni akar majd

úgy hogy ez ennyi volt ,lépj le és keress egy Téged is emberszámba vevő, megbecsülő pasit

2013. júl. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem bírom őt elhagyni, nem megy, nem is akarom. Szeretem. Nem tudom, hogy lehetne megoldani ezt a problémát. Mit mondjak neki, hogy egy kicsit változtasson a hozzáállásán?
2013. júl. 18. 21:52
 4/5 anonim ***** válasza:

leírtad, nem hagyod ott, majd ő Téged

nézd ezt szokta meg, hogy kussolsz, nem gondolod, hogy ezen ő változtatni akar,

amúgy sajnálom, de úgyis le fogsz lépni, mert most még tűrsz, de addigra úgy meg fogod utálni és eleged lesz belőle, szóval gondolkozzál el, aztán dönts, de csak rosszabb lesz N

2013. júl. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem törődj bele, hogy nem illetek egy máshoz.

A párod erősebb egyéniség és olyan elvárásai vannak, amelyeknek te nehezen tudsz megfelelni.

Én is elnyomtam az exemet, de másképpen nem történt volna semmi az életünkben. Őt irányítani kellett. Egy idő után ez mindkettőnket zavart.

2013. júl. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!