Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni a távolságot?

Figyelt kérdés

A barátom elutazott. Másfél éve vagyunk együtt, és ez az első alkalom, hogy három napnál hosszabb ideig nem látjuk egymást. Felhívni sem tudjuk egymást, ritkán jut internet közelébe. Két napja ment el, és úgy érzem, kitéptek belőlem egy darabot. Nem tudok enni és nem tudok aludni, naponta többször sírok.

Aki volt hasonló helyzetben, tud tanácsot adni, hogyan lehet ezt az időszakot elviselni? Még 16 nap.


2013. júl. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
foglald el magad valamivel! :) vagy valakivel.. :))
2013. júl. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

örülnél hogy szabad vagy.Azt is megteheted amit miatta nem tudnál.


Túl fiatal lehetsz ha ennyire megvisel.

2013. júl. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi hetente tudunk találkozni,és mikor nem látom szintén rosszul viselem.Vagyis inkább hullámzóan.De mindig hiányzik.Szerencsére sokat beszélünk interneten és telefonálunk.Mikor nem vagyunk együtt és nem beszélünk,akkor próbálom magam lefoglalni,ami persze nehéz,de muszáj,hogy teljen az idő.Ez sem mindig sikerül,mert akárhol vagyok rossz nélküle.
2013. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi valamikor 3 hétig nem látjuk egmást mert messze lakunk...de kibírjuk:)) Szerintem nem fogsz belehalni:)) Addig meg ott a vibri..:D
2013. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze, tudom, hogy vannak pozitív oldalai a dolognak. Most megnézhetek olyan filmeket, amiket vele nem lehet (szomorú és romantikus filmeket) és egy csomó mindenre jut időm, amire mellette nem. De, amint látszik, nagyon szerelmes vagyok és odaadnám a világ összes romantikus filmjét azért, hogy megint itt legyen.

2013. júl. 10. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!