Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírom elviselni, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom elviselni, ha nem én vagyok a középpontban, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha egy társaságban vagy baráti körben nem bírom elviselni, ha nem rólam szólnak a dolgok.Példa rá: ha áthívnak valahova és aztán közlik hogy csak bizonyos ideig maradhatok akkor behisztizek mert nem bírom hogy "valaki fontosabb nálam" ergo helyettesítenek vele.

Tudom hogy hisztis vagyok ilyenkor mer sértődékeny de nem tudom mit tegyek.Nem bírom ha valakit jobban "szeretnek" mint engem.Mindig a Legjobb akarok lenni és a Legfontosabb.

Légyszi segítsetek!

20/L



2013. júl. 6. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Lennél a besztem?^^
2013. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz vagy szerezz be egy hullahopp karikát és tarts úgy, hogy rendre a közepén legyél.
2013. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*d
2013. júl. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
egy a baj h mindig lesz nálad szebb és jobb :) Nem vagyunk tökéletesek nem felelhetünk meg mindenkinek nem lehetünk mindenkinél a legjobbak legfontosabbak ez tény :) az meg h ennyire központ akarsz lenni az nagy önbizalomhiányra,szeretet-figyelemhiányra utal a leírtak alapján bár nem ismerlek.....de ha így viselkedsz akkor nagyon elégedetlen lehetsz magaddal és rohadt irigy egy önző embernek tudlak elképzelni már bocs az őszinteségért.....egy dolgot véss a fejedbe és tanulj meg Soha senkinél sem leszel több ahogy kevesebb sem leszel.....a szeretethiányod meg az önbizalomhiányodra meg csak egy kapcsolatot tudok javasolni és ne irigyellj másokat neked is megadatott a lehetőség a boldogságra rajtad áll h élsz-e vele de mindenképp változtass....próbálj néha más szemével nézni a dolgokat h mi lenne ha veled hasonlóan viselkedne valaki vagy milyen lenne ha segítenél másoknak ahelyett h rivalizálsz állandóan.....ezzel a viselkedésssel el fog tőled távolodni mindenki
2013. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Például ne hisztizz... nálam már ez a kérdés is kiverte a biztosítékot, annyira irritáló ez a stílus. Pedig én is versengő típus vagyok. De te nemes egyszerűséggel csak hisztis. Ez a kérdés lényegét tekintve kontraproduktív. (értsd: nem bírod elviselni, hogy van, akit jobban szeretnek, ezért hisztizel, ami által kevésbé szeretnek, és legközelebb inkább olyat hívnak, aki nem hisztizik.)
2013. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van ezen akarok változtatni, de nem bírom elviselni a második helyet!És nem is akarom, de emiatt veszekszem egy csomót és tudom hogy igaza van annak aki leoszt hogy neki márpedig programja van stb..elegem van...
2013. júl. 7. 00:14
 7/9 anonim ***** válasza:

semmi gond, csak a nevelés hiánya látszik

ha tudod hülyén veselkedsz, akkor tegyél ellene és változzál, fogadd el, hogy mindig vannak nálad szebbek, jobbak, okosabbak,

nem lesz könnyű a változás, sőt nem igen hiszem, hogy menni fog, ez bizony komoly gondokat fog okozni az életben N

2013. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vetkőzz meztelenre. Mindenki csak téged fog figyelni.
2013. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha valaki jobb nálad, nem az a megoldás, hogy hisztizel, hanem megpróbálsz jobb lenni nála.


Egyébként én nem bírlak elviselni, ne haragudj, irritálsz.

2013. júl. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!