Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Annyira nem bírom elviselni. Nagyon szeretem de a szívem mélyén ugyanennyire is fáj. (többi lennt kicsit hosszú)

Figyelt kérdés
Barátommal 1.5éve járunk.Én zeneművészetibe járok ezt imádom ez az életem,zenész akarok lenni.Ő persze a nagy rapper aki hallgatja azt a sok szöveget.ez az egyik.utálja amit csinálok.sosem jön el a koncertemre amin mindenkinek ott van a fontos személy az életéből mindig kifogást talál vagy a szemembe mondja hogy leszarom.másik.a volt batátnői mind megcsalták és sehova nem akar elengedni mert hogy megkörnyékeznének a fiúk.ami igaz mert nem nézek ki rosszul de én mindig mindenkit elküldök hogy VAN BARÁTOM HAGYÁL BÉKÉN de azt hiszi hogy megcsalom.ez nagyon rosszul esik hogy nem bízik bennem pedig okot nem adtam erre.a volt nője árnyékábal él és úgy viselkedik velem is mint annó vele mondván én is és ő is nő vagyok..csak én nem "Ő" vagyok...a harmadik.imád a kis csitri csajoknak nyalni a facebookon.nem feltűnő csak ő minden képét lájkolja és néha hozzá is szól hogy jaj igy ugy stb...persze amikor én felveszek valamit ami neki nem nagyon tetszik le vagyok ócsárolva hogy mért ezt vetted igy ugy...de más fiú meg kajak oda van értem van pár.ő mindig talál hibát. ez is bánt mikor készülök 1óráig hogy szépnek lásson. multkor elmagyarázta hogy van más lány is akik jól néznek ki nem csak én..őket csak megkúrná egyszer viszont engem szeret.köszi ez is jól esett...nem hiszem hogy megtudom változtatni..nagyon önfejű..a szívem mélyén borzalmasan fájnak ezek..nővérem azt mondja haggyam ott mert fiatal vagyok és 10000x jobb pasit 900at fogok találni.az lehet csak nem hiszem tudnám e őket úgy szeretni mint őt.ezeket mind megbeszéltük már...elfelejteni eltudom csak akkor is fáj valahol és megmarad.viszont hiába esik rosszul nagyon nagyon szeretem.komolyan nagyon.ő az 1.barátom és 16éves vagyok ő 18 köszönöm hogy végig olvastátok.és a segítséget is

2013. jún. 17. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
egyszer majd rájössz hogy aki rappet hallgat 99%ban gyökér.
2013. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
amúgy ez mind tudom csak rossz.amúgy mindenben nagyon kedves rendes aranyos kifogástalan..komolyan..csak ezek..:(
2013. jún. 17. 15:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a nővéreddel. Nekem nem kellene ilyen pasi. És ne aggódj, fogsz tudni mást is szeretni! Aki meg is érdemli.
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%
Szívesen megismerném a barátod.Pont beleillene a körünkbe :D
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy. Ne rontsd el a legszebb éveidet, ne pazarold olyanra, aki nem érdemli meg. Próbálj az eszedre hallgatni, hisz tudat alatt te is tudod hogy ez egyoldalú szerelem. Nehéz lesz talán, de hidd el megéri.
2013. jún. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

ha tetszik, ha nem, el kell fogadnod hogy ezzel a kapcsolattal csak az idő telik, de közös jövő nem lesz belőle, bármennyire is azt gondolod most hogy szereted. Te magad írtad hogy nem fogod tudni megváltoztatni, igazából hogyha ő is szeretne téged úgy ahogy kell, akkor nemis kellene változtatnod, mert megváltozna magától. Így van, jobbat érdemelsz, ahogy nővéred mondta, egy ilyen nem érdemel meg téged, csak röhög a markába hogy egy ilyen szép lány van mellette, és neki nem kell tenni semmit érted, sértegethet bátran.

27F

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Mondja ezt a tetves rocker vagy kamu divat tökély pop b*zi.A rap a legőszintébb style a világon akit bárki tud űzni legyen akármilyen szegény vagy bármi ...


Meg semmi jogos nincs leszólni.Minden zenének megvan a magam mondanivalója a popon kívül. Nah az egy felvásárolt semmit mondó műfaj már ..

2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem képes elmenni a koncertedre, hát pedig ez alap lenne bíztatni téged, csodálni amit csinálsz ott lenni azon ami fontos számodra.Szerintem is hagyd, én is elpazaroltam 4évet valakire akivel abszolút nem találtunk. Nagyon bánom, de mostmár ez van.
2013. jún. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs..mindenben tökéletes csak ezekben a dolgokban nem..és ezek azok amik fájnak..:/ úgy érzem amikor tettel bizonyitani kéne hogy szeret..valahogy sosem jön össze
2013. jún. 17. 15:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem illetek össze ennyi. Ilyenkor külön szokás válni. Ennyi. Hiába szereted, SEMMI ÉRTELME. 16 éves vagy...ha most nem jössz rá.... akkor... pár hónap vagy év után fogsz rájönne egyébként. Hiába mondjuk mi ezeket most, ha nem akarsz szakítani mert kis szerelmetes-naív lány vagy, nem fogsz szakítani. Idővel pedig majd észreveszed, hogy nincs értelme.
2013. jún. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!