Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/fiúk, milyen számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, milyen számotokra az ideális pasi/barátnő hosszútávra, milyen egy jó kapcsolat?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
fő a bizalom
2013. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nem önbizalomhiányos, nem picsog, tudja mit akar és olyannak szeret, amilyen vagyok

sajnos ez nem jellemző túl sok csajra...

2013. jún. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Legyen számomra vonzó, nem feltétlen csak külsőleg.Kell az a bizonyos szikra.

Kölcsönös tisztelet, humorérzék, lehetőleg szeresse a sportot és az állatokat.Legyen jó a szex, legyenek közös programok, de ugyanakkor egy kis szabadságot is adjunk egymásnak.Szeressen és mindenben számíthassak rá, ahogyan Ő is rám.Nincsenek nagy elvárásaim, idővel úgyis mindketten idomulunk a másikhoz :)

23

2013. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Nekem olyan, ahol barátok is egyben a felek, fő a bizalom, avagy nem korlátozom le a másik felet.Szerintem az a jó, ha vannak közös programok, tenni kell a kapcsolatért folyamatosan, ugyanakkor nem szabad elhanyagolni a barátokat sem, nyugodtan menjen haverokkal ide-oda, én is igénylem, hogy barátnőzzek. Sok olyat láttam, ahol összejött a két fél és onnantól folyton egymáson csüngtek a barátok meg ellettek felejtve egészen addig, még nem volt valami komolyabb gond a kapcsolatba, szerintem ez gáz... Mikor meg rendeződtek a dolgok megint feledve lettek.

Ha probléma van,vagy valami van akkor azt meg kell beszélni.

2013. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%

Amilyen lány/nő nekem kellene olyan nem született.


35 F

2013. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
milyen az idealis baratno hosszutavra? az en baratnom ^^ 2 honapja vagyunk egyutt, de se o, se en nem akar se ellepni se semmi.. +o jobban szurkol az 1 evert mint en.. imad engem :3
2013. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lány vagyok és a barátomról:

megértő, kedves, helyes, erős, szerény-szégyenlős, vicces, türelmes, megbízható, intelligens, képes elvonatkoztatni, meglátja az apró részleteket, szépen énekel és rajzol, egy igazi különlegesség... :) művészlélek, érzékeny, érzéki, képes megbocsátani és bocsánatot kérni, kitartó, udvarias és mindig tudja mivel vigasztaljon meg/vidítson fel, kreatív és elnéző :)

a kapcsolatunk többnyire kiegyensúlyozott, inkább érzelmi alapú mint testi, néha összekapunk kisebb hülyeségeken a túlérzékenységünkből adódóan. nem az a kérdés, hogy ő e az igazi, hanem hogy ez azt jelenti-e, hogy el is vesz feleségül.. :D

2013. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nő vagyok, nekem legfőbb az, hogy legyen tekintélye, céltudatos legyen, és felelősségteljes, valamint számomra vonzó FÉRFI, és apatipus.


hála az égnek, meg is találtam! :)

2014. márc. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!