Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lefeküdtetek legjobb barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtetek legjobb barátnőtök,barátnőtök vagy munkatársnőtök esetleg nővéretek,húgotok férjével,barátjával?

Figyelt kérdés
nőktől kérdezem,volt olyan helyzet,alkalom hogy lefeküdtetek legjobb barátnőtök,barátnőtök vagy munkatársnőtök esetleg nővéretek,húgotok férjével,barátjával? ha igen milyen volt vele? vagy volt olyan hogy csak tetszett a barátjuk férjük és titokban kívántátok?

#párkapcsolat #megcsalás #megkívánás #barátnő férje #munkatársnő férje #testvér férje
nov. 26. 22:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Így,ebben a sorrendben...
dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
25%
Igen én egy konyhán voltam konyhafőnök, és a konyhára kirendelt gépkocsivezetővel csaltam meg a férjemet. Ekkor 28 évesek voltunk mind a ketten, nagyon megtetszett ez a gépkocsivezető aki független volt. Egyszer Budapestre mentünk hűtőládáért, és akkor minden aminek meg kellett megtörtént, felejthetetlen volt.Pedig már elmúlt vagy negyven éve, de máig is felejthetetlen élményekben voltak részem. Sajnos messzire elsodort egymástól a sors, Ő házasságot kötött, és elköltözött. Azóta visszaköltözött mert elvált, összetalálkoztam vele véletlenül. amikor autóbusszal utaztam Ö volt a buszvezető, és felismertem. Azóta is megcsalom a férjemet rendszeresen mert hozzám sem ér már, számára elértéktelenedtem. Én meg élem a világomat így 74 évesen is imádom a szexet, de nagyon. Hát ez a kis történetem.
dec. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%
Akkor váltál értéktelenné számára, amikor megcsaltad. Már akkor válnod kellett volna, ehelyett maradtál a posvány házasságodban.
dec. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek ilyen esetet. Csoportvezető asszony elvált. Aztán elszerette a beosztottjának a férjét. Hozzá is ment. Ő is felvette a férfi nevét. Így az osztályon két Kovács Bálintné volt, a csoportvezető és a beosztott ex, aki egy napon megelégelte a megaláztatást, és az ebédszünetben megtépte a főnök asszonyt. Őt rúgták ki.

Undorító volt.


Szóval ami a kérdésben szerepel, olyat csak alja prolik csinálnak, baráti körben, családon belül, fűvel-fával.

dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem, egyiket sem kívánom és kívántam sosem, mellesleg nekem is párom van. De ha szingli lennék sem tennék ilyet. Olyan barátnőim vannak, akik már tizenéves kapcsolatok, de a legjobb barátnőmmel 12 éves korunk óta olyan a kapcsolatunk, mintha testvérek lennénk. 18 éve. Egy faszi sem érne nekem annyit, hogy egyik ilyen kapcsolatomat is eldobjam. Fontosabbak ők nekem, mint a családom legtöbb tagja. De a hugommal sem tenném meg. Ha bármelyik faszi rámnyomulna, azonnal szolnek a párjának.
jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem olyan dolog hogy azert nem csinalom meg mert bunkosag lenne , ha nem alapbol ugy alakitom a kapcsolatom ezekkel az emberekkel hogy ne is alakulhasson ki mas fajta erzes.. azert mindenki tudja az erzelmek kialakulasahoz ido kell es ha tul sok idot akar valaki egyutt tolteni az ismerosevel , baratjaval, vagy testverevel hogy a parjanak a tarsasagaba legyen az mar regen rossz.
jan. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
64%
Apám 25 éves baratnojevel, mondjuk akkor csak 17 voltam.
jan. 10. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
33%

Férjem minden barátja és alkalmazottja próbálkozott már nálam 30 éves házasságunk alatt.

Én mindig adtam a külsőmre, pici, csinos nő vagyok, ha kell kacér tudok lenni és bármilyen pasit megszerzek, ha akarok és igényem van rá.

jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik régi barátnőm csinált ilyet. Megcsalta, elhagyta a pasija 6 év után és nagyon nem jött neki össze normális pasi/kapcsolat évekig, 30 évesen már teljesen kétségbe volt esve, hogy vénlány marad és nem szülhet.

Hát a Közös barátnőnk pasijára( akivel 7 éve voltak együtt) mászott rá, titokban összejöttek, aztán 1 év után összeházasodtak, szaporodtak.

Én hànyok az ilyenektől, nem tartom velük a kapcsolatot. A többiek mesélték a baráti körből, hogy azóta utólérte a sors amit megérdemelt🤣 A férjecskéje alig pár év után otthagyta a gyerekkel együtt, elvált egy fiatalabb huszonéves csajért, akivel hónapokig csalta is. Azóta egyedül van a kisgyerekkel. Azt mesélik mostanság egy házas pasira próbál rámászni, de egyelőre az lepattintja. Nem tanul, és még mindig semmi tartása nincs, ugyanolyan igénytelen mint volt.

jan. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp. Ha tudnom valakiről, hogy kapcsolatban van, már akkor kizárt, hogy lefekszem vele. Szeretek szexelni, de mindig emlékeztetem magam rá, hogy akármilyen jó is, egy rövid örömről van szó, és össze se lehet mérni a kárral, amit tenni tud. Így a saját kapcsolataimban sem csalnék meg senkit, és mások életében sem szeretnék ilyen traumákat okozni.

És erre csak rátenne egy hatalmas lapáttal az, ha számomra fontos, hozzám közelálló személy lenne a párja az adott férfinak. Egy életet lehet tönkretenni egy max pár órás kis szórakozással.

jan. 27. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!