Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vonzódunk egymáshoz a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódunk egymáshoz a férjem legjobb barátjával. Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés

Szeretem a párom, de nem egy szenvedélyes ember. Évek múltán feléledt bennem a vágy a barátja iránt (kölcsönös a vonzalom). Nyilván nem szeretném megcsalni, de egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, főleg ha találkozunk, ami elkerülhetetlen.

Aki volt már hasonló helyzetben mit tett?



szept. 9. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván a múlton nem tudsz változtatni, de ha sose volt szendvedélyes te pedig arra vágysz, akkor becsaptad magadat is és őt is.

Először próbálj meg beszélni a pároddal, próbálja meg magából kihozni a maximumot (persze nem erőltetve). Ha végképp nem megy, akkor csak a szakítás. Baráttal összejönni? Azt meg már ők tudják, hogy megmarad e a barátságuk, de gyanítom nem.

szept. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Bocsi, de most miért vagy olyannal, akivel nem egyezik az igényetek:( Számomra a szenvedély nagyon fontos. Talán érdemes lehet elgondolni, hogy van-e így még jövője ennek a házasságnak. Mert ha nem a barát, akkor lehet valaki más fog képbe kerülni.
szept. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Ne a te fejedből verd ki hanem az ő lenti fejéből
szept. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

"kölcsönös a vonzalom"


Honnan tudod? Mondta?

szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Üres pohárba könnyű vizet önteni... azért vonzódsz a férjed haverjához, mert a férjedhez már nem köt szenvedély, lángoló tűz. Ha ki akarod a fejedből űzni, ahhoz a kapcsolatodba kellene ezeket visszacsempészni. Ehhez viszont két ember kell... Szóval ideje lenne leülnötök a pároddal és kicsit beszélgetni arról, miért laposodott el érzelmileg a kapcsolatotok.
szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Meg leszel dugva. N
szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%
Simán ellen lehet állni ennek. N
szept. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egy buli alkalmával elszóltam magam neki és mondta, hogy kölcsönös.

A férjem tudja, hogy hiányolom a szenvedélyt a kapcsolatunkból…

Úgy gondoltam, hogy tökéletes párkapcsolat nincs, és mivel jól működünk együtt nincs gond. Nem hittem, hogy ennyire fog hiányozni ez a kis plusz…

szept. 10. 08:49
 9/11 anonim ***** válasza:
45%
Nyomi férjed van🤣
szept. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

#8 hát márpedig hiányozni fog! Az emberi szív sajna olyan, hogy folyton szomjazik, ha nem áztatják akkor elnyel minden cseppet ami máshonnan érkezik.

Amúgy bocs, de te boldognak érzed magad egy szenvedély, tűz, érzelmek nélküli szürke életben? Ahol azt tart valaki mellett hogy "jól kijövünk". Tudod kikkel van csak "jól kijönni"? A barátaimmal, de velük meg nem akarok együtt élni, dugni.

szept. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!