Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, visszafogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, visszafogadtam, majd újra írt a szeretőnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb 3 hónapja lebukott, hogy megcsalt. Nem alkalmi volt, hanem konkrétan egy viszony egy nővel, legalább 9 hónapon keresztül tartott. A szerető nem tudott rólam.


Mindenki bíztatott hogy jó ember, annyira összeomlott hogy elveszít engem hogy kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi… nagy nehezen megbeszéltük, vissza is fogadtam. Minden tök boldog tök jó. Tegnap viszont láttam a telefonjában, hogy ráírt arra a nőre.


💔💔💔😔 - így egy ilyet.

És egy képet amin egy olyan felirat van, hogy “néha azt bántjuk akit szeretünk, viszont ha igazán szeretünk valakit azt elengedjük akármennyire fáj… “vagy valami ilyesmi nem jegyeztem meg nagyon mert remegtem az idegtől. Előtte futtában olvastam, a nő regényeket írt, a párom válaszolt röviden szomorú fejekkel majd elköszönt tőle… ez volt amikor visszafogadtam. Már ez is szíven ütött mert azt mondta 3 hónapja nem beszélnek. De a képet tegnap küldte az biztos, pedig a nő már nem írt neki.


Viszont iMessage-Ben volt és nem írta alul hogy kézbesítve, tehát gondolom a nő letiltotta a páromat.


Próbáltam megkeresni a nőt de én is mindenhol tiltva vagyok. Most hogyan tovább? Nincs két hete, hogy visszajött. Azt mondta nem szereti azt a nőt csak engem szeret. Kész lett volna meghalni értem… De mondjuk az is van a képen, hogy elengedi… ez akkor része a kapcsolatuk megszakításának?

Most mire gondoljak?


38 éves a párom

Én 30


aug. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 41/46 gergelice16 ***** válasza:
54%
Ha nem vagy képes megbízni benne (függetlenül attól, hogy megérdemli-e vagy sem), az egésznek semmi értelme. A bizalom a kapcsolat alapja. Ha ezt nem vagytok képesek helyreállítani, akkor sosem lesztek képesek egészséges kapcsolatban élni.
aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy annyi minden történt annyira rövid időn belül hogy még utól sem értem a saját lelkemet, hogy racionális döntést hozzak. Megyek az ösztöneim után amik nagyon gyengék, mert úgy érzem hiába szakít szét a tudat hogy megcsalt, de még így is jobb mellette aludni mint egyedül egy hideg ágyban.

Most ez ilyen túlélő mód.

Később kiderül majd, hogy tudunk-e működni, de jelenleg annyira ki vagyok, hogy gondolkodni sem tudok 😞

aug. 25. 21:31
 43/46 anonim ***** válasza:
75%

"Megyek az ösztöneim után amik nagyon gyengék, mert úgy érzem hiába szakít szét a tudat hogy megcsalt, de még így is jobb mellette aludni mint egyedül egy hideg ágyban." = Kapcsolatfüggő vagyok és lábtörlője is leszek a másiknak, csak ne hagyjon el.


Ezzel hosszú távon magadat fogod töniretenni. Válj el és keress fel egy pszichológust, aki segít rendbe rakni a dolgokat a fejedben!

aug. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
22%
Jézusom milyen hideg ágy? Most már néhány hónapja az összes ágy meleg. Hagyd ott, csak feleslegesen felmelegít. Majd télre lesz pasid ne izgulj.
aug. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Mi lett a történet vége, Kérdező?
szept. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Milyen vége? Még csak az elején járnak... 🤣
szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!