Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, visszafogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, visszafogadtam, majd újra írt a szeretőnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb 3 hónapja lebukott, hogy megcsalt. Nem alkalmi volt, hanem konkrétan egy viszony egy nővel, legalább 9 hónapon keresztül tartott. A szerető nem tudott rólam.


Mindenki bíztatott hogy jó ember, annyira összeomlott hogy elveszít engem hogy kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi… nagy nehezen megbeszéltük, vissza is fogadtam. Minden tök boldog tök jó. Tegnap viszont láttam a telefonjában, hogy ráírt arra a nőre.


💔💔💔😔 - így egy ilyet.

És egy képet amin egy olyan felirat van, hogy “néha azt bántjuk akit szeretünk, viszont ha igazán szeretünk valakit azt elengedjük akármennyire fáj… “vagy valami ilyesmi nem jegyeztem meg nagyon mert remegtem az idegtől. Előtte futtában olvastam, a nő regényeket írt, a párom válaszolt röviden szomorú fejekkel majd elköszönt tőle… ez volt amikor visszafogadtam. Már ez is szíven ütött mert azt mondta 3 hónapja nem beszélnek. De a képet tegnap küldte az biztos, pedig a nő már nem írt neki.


Viszont iMessage-Ben volt és nem írta alul hogy kézbesítve, tehát gondolom a nő letiltotta a páromat.


Próbáltam megkeresni a nőt de én is mindenhol tiltva vagyok. Most hogyan tovább? Nincs két hete, hogy visszajött. Azt mondta nem szereti azt a nőt csak engem szeret. Kész lett volna meghalni értem… De mondjuk az is van a képen, hogy elengedi… ez akkor része a kapcsolatuk megszakításának?

Most mire gondoljak?


38 éves a párom

Én 30


aug. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Ha vele maradsz, megérdemled a sorsod... 🤣
aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
76%
Nem is értem. Minimum hogy elfogadja hogy innentől kezdve minimum nyomkövetőt szerelsz rá, a telefonját meg megnézed ha akarod. Mégis mit gondolt, mégis milyen bizalom? Hónapokig hazudozás és megcsalás után, ja biztos. Majd ha rászolgál évekig, ezek után maximum akkor. Tiszta kabaré :) Esélyes hogy reménytelen eset a párod.
aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Csapatepiton van. Ennyire ... hogy lehetsz nincs agyad vagy mi? Azért van csapatepiton mert a csajjal van.
aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
hogy derült ki a megcsalás?
aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
Kérdezőt már rég elvesztettük...
aug. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Pedig engem is érdekelt volna, hogy mi lett a story vége.☹️
aug. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
Mégis mi lenne? Szívatják tovább egymást.
aug. 24. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Írj a nőnek, hogy viheti nyugodtan!
aug. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
Nem lép mert nincs hova menjen a kérdező
aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:

#34 megkeresett a szerető amikor megtudta hogy én vagyok neki. A párom meg lett jelölve egy közös képen ahol nagyon össze vagyunk bújva és így nyomozta ki, hogy ki vagyok.


Nem jobb a lelki állapotom azóta sem. Meg szoktam kérni a páromat majdnem minden nap, hogy mutassa meg, hogy nem beszél a nővel. Mindenhol tiltva van, de én akkor is ideges vagyok. De ő nagyon próbál bizonyítani. Ráadásul egyik barátnőm mondta, hogy mintha látta őket nevetgélve sétálgatni abban az időszakban, amikor a párom állította, hogy már nem beszélnek.


Viszont a nő hirtelen feloldott engem instagramon. Elgondolkodtam rajta hogy megragadom a lehetőséget és ráírok, hogy őszintén mondja el mi a helyzet köztük, mert sajnos a párom rengeteget hazudik hogy mentse a bőrét. A minap megint elkezdett arról beszélni, hogy soha nem ért hozzá, pedig már egyszer bevallotta hogy 9 hónapig naponta tartották a kontaktot. Nagyon bele vagyunk már fáradva ebbe a sztoriba.

aug. 25. 13:22
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!