Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, visszafogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, visszafogadtam, majd újra írt a szeretőnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb 3 hónapja lebukott, hogy megcsalt. Nem alkalmi volt, hanem konkrétan egy viszony egy nővel, legalább 9 hónapon keresztül tartott. A szerető nem tudott rólam.


Mindenki bíztatott hogy jó ember, annyira összeomlott hogy elveszít engem hogy kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi… nagy nehezen megbeszéltük, vissza is fogadtam. Minden tök boldog tök jó. Tegnap viszont láttam a telefonjában, hogy ráírt arra a nőre.


💔💔💔😔 - így egy ilyet.

És egy képet amin egy olyan felirat van, hogy “néha azt bántjuk akit szeretünk, viszont ha igazán szeretünk valakit azt elengedjük akármennyire fáj… “vagy valami ilyesmi nem jegyeztem meg nagyon mert remegtem az idegtől. Előtte futtában olvastam, a nő regényeket írt, a párom válaszolt röviden szomorú fejekkel majd elköszönt tőle… ez volt amikor visszafogadtam. Már ez is szíven ütött mert azt mondta 3 hónapja nem beszélnek. De a képet tegnap küldte az biztos, pedig a nő már nem írt neki.


Viszont iMessage-Ben volt és nem írta alul hogy kézbesítve, tehát gondolom a nő letiltotta a páromat.


Próbáltam megkeresni a nőt de én is mindenhol tiltva vagyok. Most hogyan tovább? Nincs két hete, hogy visszajött. Azt mondta nem szereti azt a nőt csak engem szeret. Kész lett volna meghalni értem… De mondjuk az is van a képen, hogy elengedi… ez akkor része a kapcsolatuk megszakításának?

Most mire gondoljak?


38 éves a párom

Én 30


aug. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
100%
Ocsmány dolog a megcsalás, de, hogy még öngyilkos is akart lenni az már mindennek a teteje és te mégis visszadogadtad. Hát persze, hogy rá írt a nőre akit ugyanúgy szédített mint téged, előadta a hősszerelmest csak neki van annyi esze, hogy elküldte a halál f@szára míg te gondolkodsz miután rá írt ismét megcsalna, sőt elhagyna, hogy mi legyen. 30 évesen már meg se haragudj lehetne több eszed. Már a megcsalás kiderülése után el kellett volna hagyni és figyelembe se venni az öngyilkossági kísérletet elvégre a családja mellette volt! Bár ha 9!!! hónapig tartott a viszony és neked fogalmad se volt róla akkor téged tényleg át lehet vágni a palánkon még 20x is. Dobd ki végre és vissza ne fogadd! Egy kis önbecsülést meg szerezz, rád fér!
aug. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátottad neki, hogy majd egy éven át csalt. Megadtad az esélyt, ő pedig ismét eljátszotta. Innentől kezdve senkinek nincs joga egyetlen rossz szót sem szólni rád, ha páros lábbal rúgod ki, akkor se ha kifekszik a vonat elé. Az ő mentális nyomora nem a te problémád, ne hagyd, hogy lehúzzon a saját mocsarába.
aug. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
100%

“néha azt bántjuk akit szeretünk, viszont ha igazán szeretünk valakit azt elengedjük akármennyire fáj… “


Szerintem egyértelmű, hogy őt jobban "szereti" mint téged. Ő érte halt volna meg helló! Még nem esett le?

aug. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki bíztatott hogy jó ember, annyira összeomlott hogy elveszít engem hogy kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi…"


Milyen semmilyen emberek vannak körülötted akik arra biztattak, hogy fogadd vissza azt a szemétládát aki teljes kilenc hónapig mással kefélt a hátad mögött és még ő sem tudott arról, hogy te mint párja vagy neki? Te most csak trollkodsz, ugye? Elképesztő, egyenesen hihetetlen, hogy miután képes volt rá még azt mondták, hogy jó ember, nyugodtan fogadd vissza és te rájuk hallgattál. 4 évet simán kidobott az ablakon és miután napfényre került milyen gusztustalan fráter meg akart halni mert a két szék közül a padlón kötött ki. De lehet, hogy a másik nőért mint írta a #13-as!

Jelenleg szembe kaptad saját magad mert megint írt neki és ha a nő vevő lenne rá újból hűtlenkedne, két nőt ketyintgetne. És te még abban reménykedsz, hogy elfogadja a helyzetet? Nem fogja inkább keress más szeretőt akivel ismét csalni fog!

Egyszer bolonddá tesz valaki az ő szégyene, de ha kétszer teszi meg az már a te szégyened! Így állj hozzá és örökké szakíts az Isten szerelmére!

aug. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
köpted*
aug. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Ezt a viszonyt már elfogadtam. Gyenge voltam, szeretem őt, én is a megbolondulás szélén álltam, amikor kiderült. Nem ettem nem ittam, sajnos szerelmes vagyok belé. És mivel láttam mennyire harcol most értem, adtam neki egy utolsó esélyt.


Ez eddig így van és már nem gondolom meg magam, beleegyeztünk, elkezdtük építeni pozitívan a kapcsolatot.


Engem ez a mostani eset rázott meg, hogy most erről mit gondoljak? Csak egy búcsú, vagy még szereti? Ha szereti, akkor tényleg dobom. De ha el lehet efölött nézni, akkor inkább megtenném, eleget emésztettem magam 3 hónap alatt 10 Kgt fogytam 😔


És ráadásul most elutazott csapatépítőre nem is tudom megkérdezni face-to-face , van 2 napom kitalálni hogy most hogyan tovább… 😔

aug. 14. 16:21
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
Senkit se szeret magán, pontosabban a farkán kívül! Megnyugodhatsz őt sem szereti. Fogalma sincs a tiszteletről, pláne nem tudja mi a szerelem a szó szoros értelmében. Tőled valamit hiányolt, ami nem más mint az izgalom, nyers vágy, vagy egyszerűen felállt az undorító farka és szempillantás alatt bemártotta neki. Ő neki is azt hazudta, hogy qrvára szereti, vele képzeli el az életét mint neked! Neki szüksége van minél több puncira! Majd meg fog csalni másokkal még akkor is ha elvesz feleségül és felcsinál. Te meg szemet hunysz felette mert annyira, de annyira nincs önbecsülésed mint írta a #11-es! Szenvedj míg ki nem dob akkor más nő miatt! 🤦🤷
aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne haragudj, de ha te vele akarsz magadni annak ellenére, hogy 9 hónapig mással szexelt akkor nem vagy normális.
aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
100%
Egyre többet látom, hogy sok ember ahogy telik az idő olyan szinten darálja le saját magát, ahogy elképzelni nem tudtam korábban. Régebben próbáltam ilyenkor valamit segíteni. De ennél az ügynél pl ahol mindenkinek teljesen egyértelmű a helyzet, a kérdező azon gondolkodik hogy építse vissza pozitívan. Erre nem sok szó van. Az emberek ledarálják magukat még életükben. Saját maguk alatt gyújtják meg a krematórium gázégőjét. Ez van.
aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj új profilt nézd meg a nőt. Bár abból sokat nem fogsz megtudni, csak félreértések tömkelege adódik. A nő nem ilyen szuicid, aki így most kivan? Ráadásul nem is tud rólad? Valahogy itt mindenkinek terápiára kellene mennie.
aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!