Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, visszafogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, visszafogadtam, majd újra írt a szeretőnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb 3 hónapja lebukott, hogy megcsalt. Nem alkalmi volt, hanem konkrétan egy viszony egy nővel, legalább 9 hónapon keresztül tartott. A szerető nem tudott rólam.


Mindenki bíztatott hogy jó ember, annyira összeomlott hogy elveszít engem hogy kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi… nagy nehezen megbeszéltük, vissza is fogadtam. Minden tök boldog tök jó. Tegnap viszont láttam a telefonjában, hogy ráírt arra a nőre.


💔💔💔😔 - így egy ilyet.

És egy képet amin egy olyan felirat van, hogy “néha azt bántjuk akit szeretünk, viszont ha igazán szeretünk valakit azt elengedjük akármennyire fáj… “vagy valami ilyesmi nem jegyeztem meg nagyon mert remegtem az idegtől. Előtte futtában olvastam, a nő regényeket írt, a párom válaszolt röviden szomorú fejekkel majd elköszönt tőle… ez volt amikor visszafogadtam. Már ez is szíven ütött mert azt mondta 3 hónapja nem beszélnek. De a képet tegnap küldte az biztos, pedig a nő már nem írt neki.


Viszont iMessage-Ben volt és nem írta alul hogy kézbesítve, tehát gondolom a nő letiltotta a páromat.


Próbáltam megkeresni a nőt de én is mindenhol tiltva vagyok. Most hogyan tovább? Nincs két hete, hogy visszajött. Azt mondta nem szereti azt a nőt csak engem szeret. Kész lett volna meghalni értem… De mondjuk az is van a képen, hogy elengedi… ez akkor része a kapcsolatuk megszakításának?

Most mire gondoljak?


38 éves a párom

Én 30


aug. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalanul becsap és manipulál. Anno visszafogadtam a férjem, újrakezdtük. 2 hét sem telt el, titokban írtak egymásnak. Itt lett vége és lezártam.

Ne dőlj be neki, mindkettőtöket akar egyszerre.

aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 gergelice16 ***** válasza:
100%
Szólni kell annak az embernek, aki a legközelebb áll hozzá (pl. rokon), hogy vigyázzon rá, hogy ne akarjon öngyilkosságot elkövetni. De mindkettőtöknek az a legjobb, ha nem folytatjátok.
aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Kidobod szépen. Nem elég, hogy megcsal, még manipulálni is akar.
aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Fuss amerre látsz
aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
96%
"Kész lett volna meghalni értem…" Annak az embernek egyetlen szavát se hidd el, aki ezt mondja. Ez egy manipulátor, nem több.
aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
88%
Semmit ne gondolj. Ez az ember egy phasz. Öngyilkossággal manipulál téged, képes tettlegességig is elmenni, csakhogy felhívja a figyelmedet. Aztán suttyomban írogat a másik nőnek. Reptesd, de sürgősen. Nem fogja ő megölni magát.
aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Kidobod! Azt. Egy ilyen manipulátor úgyse nyiffantja ki magát komolyan meg amúgy se kár érte, már bocs. Teljes mértékig semmibe néz téged.?
aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki. 41f
aug. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a nyúlcipőt.
aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
94%

Pakolj, menekülj, vissza se nézz! Eleve egy közel egy éves viszony egy amúgy is alig pár éves kapcsolatban az szerintem nem megbocsátható. Az nem egy kis véletlen, nem egy botlás, hanem folyamatos, tudatos megtévesztés, hazudozás, manipulálás. Az öngyilkossággal fenyegetőzés, a nagy dráma a kórházzal, szintén mind manipuláció. Ha egy csepp őszinteség is lett volna az előadásában, akkor már ő is rég letiltotta volna a nőt, nem hogy még írogat neki. Beteg elméjű ez az ember, te meg még fiatal vagy, nehogy lekösd magad vele, ne adj úr isten gyereket szülj neki, mert pokol lesz az életed.

Ha sikerült elköltöznöd azonnal tiltsd is le mindenhol, hogy ne tudjon zaklatni.

aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!