Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt, visszafogadtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, visszafogadtam, majd újra írt a szeretőnek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, kb 3 hónapja lebukott, hogy megcsalt. Nem alkalmi volt, hanem konkrétan egy viszony egy nővel, legalább 9 hónapon keresztül tartott. A szerető nem tudott rólam.


Mindenki bíztatott hogy jó ember, annyira összeomlott hogy elveszít engem hogy kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi… nagy nehezen megbeszéltük, vissza is fogadtam. Minden tök boldog tök jó. Tegnap viszont láttam a telefonjában, hogy ráírt arra a nőre.


💔💔💔😔 - így egy ilyet.

És egy képet amin egy olyan felirat van, hogy “néha azt bántjuk akit szeretünk, viszont ha igazán szeretünk valakit azt elengedjük akármennyire fáj… “vagy valami ilyesmi nem jegyeztem meg nagyon mert remegtem az idegtől. Előtte futtában olvastam, a nő regényeket írt, a párom válaszolt röviden szomorú fejekkel majd elköszönt tőle… ez volt amikor visszafogadtam. Már ez is szíven ütött mert azt mondta 3 hónapja nem beszélnek. De a képet tegnap küldte az biztos, pedig a nő már nem írt neki.


Viszont iMessage-Ben volt és nem írta alul hogy kézbesítve, tehát gondolom a nő letiltotta a páromat.


Próbáltam megkeresni a nőt de én is mindenhol tiltva vagyok. Most hogyan tovább? Nincs két hete, hogy visszajött. Azt mondta nem szereti azt a nőt csak engem szeret. Kész lett volna meghalni értem… De mondjuk az is van a képen, hogy elengedi… ez akkor része a kapcsolatuk megszakításának?

Most mire gondoljak?


38 éves a párom

Én 30


aug. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
13%

Drága kérdező!


Azt kéne tudomásul venni, hogy se te, se a híres párocskád nem tudja mi az igaz szerelem.

A te problémád az, hogy egyáltalán, még egy csöppnyi önérzeted/önbecsülésed se van és általa akarnád elérni, hogy érezd szerelmet.

A csalfa kedvesed meg két nőt használt fel arra mint eszköz, hogy érezze az önszeretetet.

Mindketten marhára TÁRSFÜGGŐK vagytok és egyes-egyedül akkor szabadultok meg egymástól ha jön olyan harmadik személy aki miatt le fogjátok pattintani a másikat és vele lesztek kapcsolatban mert partner nélkül EGYIKŐTÖK SEM képes élni.


Az nem szerelem drága bogaram ha csak akkor maradsz vele ha téged szeret. Az a szerelem, hogy MINDKETTEN azon lennétek hogy ha jönne is a csábítás harmadik személyként akkor nem csábultok el hanem még mielőtt képbe jön és valami hiányzik akkor javítottok a kapcsolaton ha lehetséges.

Az is a szerelem definíciója ha szereted tényleg a másikat akkor hagyod őt jobbra lépni és te balra mész. Áldozatot hozol érte hiszen szereted és látod, hogy kínozza magát melletted holott inkább mással lenne helyetted.


De te nem azt csinálod és a drágád sem, egymást használjátok ki és persze ő még fog újabb és újabb nőket, hogy jobban érezze magát!


Neked (is) pszichológusra lenne szükséged és nem nyírni magad egy csalfa mocsadék miatt.

De persze tudom, hogy nem fogsz szakítani addig amíg ő nem offol ki, vagy te őt más alany miatt hiszen KAPCSOLATFÜGGŐK vagytok.

aug. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
49%
Hát ennek meg mi baja van miért sír folyton? Mondd meg neki menjen el pszichológushoz ne bömböljön agyba főbe, mert valahogy nem tudsz meghatódni.
aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
78%

"És mivel láttam mennyire harcol most értem, adtam neki egy utolsó esélyt...Engem ez a mostani eset rázott meg, hogy most erről mit gondoljak? De ha el lehet efölött nézni, akkor inkább megtenném, eleget emésztettem magam 3 hónap alatt 10 Kgt fogytam 😔"


Utolsó esély, ja. Az utolsó esély egymás után lesz vagy 100 esély és mind a 100 esély után hátba fog szúrni.

Észrevehető egyébként nálad a kognitív disszonancia:

"Az elmélet alapgondolata, hogy amikor valamilyen új információ vagy tapasztalat ellentmond a korábbi elképzeléseknek vagy ismereteknek, akkor disszonanciát, belső feszültséget élünk át."

Hitegeted saját magad, hogy "utolsó" esélyt adsz neki, de közben emészt az ideg, feszültség annyira, hogy már testi tüneteket okoz. Meg akarsz bolondulni? Komolyan ér neked annyit a hűtlen hernyó? Ha bekattan azonnal szakít veled. Azt ugye tudod? Amúgy biztos vagyok benne, hogy nem igaz az öngyilkosság sztori. Csak kamuztak és te elhitted. Nekem is érthetetlen miért ölöd önmagad egy ilyen kretén miatt. Kutyából nem lesz szalonna!

aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

" Csak egy búcsú, vagy még szereti?"


Csak áltatod magad. Tök mindegy, szereti-e. Félre dugott. Búcsú, persze :D Addig fogja dugni, amíg a nő engedi neki.

Ja, és ne lepődj meg, ha a hímrbanc párod a csapatépítőn is kavarna valakivel.

aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
84%

"kórházba került, öngyilkossági kísérlet meg ilyesmi…"

Nekem ez a dráma nem hiányozna, menjen amerre akar!

Hogyan akarod egy ilyen labilis idegrendszerű fickóra alapozni a közös életet, gyerekvállalást, stb.?

aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
77%

"Kész lett volna meghalni értem…"


Haha :D Téged aztán jól be lehet etetni. Még hűséges sem bír maradni és a szeretőnek is hazudott. És miután lebukott utána is félredugott.

Nem akart meghalni, csak műsort rendezett neked, mert egy manipulatív pöts, te meg egy hiszékeny, naív nő.

aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
77%
Téged akkor tesz bolonddá amikor csak akar. A csapatépítőn már keresi a következő ágyast és te hülye meg rajta gondolkodsz. Jól van ez így, majd csak kicsap téged végre egyszer. Remélem még annyi eszed van, hogy kisbabát nem hozol vele össze.
aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
38%
De lehet hogy tényleg labilis. Pont azok nem tudják mit akarnak, de maguk körül is rombolnak. De simán lehet hogy a nő aki nem is tud rólad is labilis. Az egész egy nagy katyvasz. Persze az is lehet hogy hazudnak, de azért kórházat nehéz hazudni arról papírok vannak, vagy még az is színház volt? Nem hiszem, inkább csak fogalma sincs mit akar. Vagy kiket. Gondolom káoszos családja is lehet.
aug. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
38%
És már tud rólad a csaj?
aug. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:

Igen tud rólam a csaj. Ő is kiborult. Egyik barátnőm az anyjával dolgozik, panaszkodott hogy a lánya teljesen odavan.


Amúgy szembesítettem telefonon a páromat hogy láttam az üzenetet. Nagy cirkuszt rendezett, hogy miért nézek bele a telefonjába. És nagyon mondogatta hogy csak nagyon lelkis az a nő azért írt neki amúgy már semmit nem akar tőle. Furcsa mert a nő nem írt neki 2 hete, ő írt rá random szomorú fejekkel de aztán ki tudja lehet hívásban is beszéltek. Bele vagyok már fáradva, addig csűrte ezt a sztorit hogy miért nem bízok meg benne hogy még tőlem várt bocsánatkérést… de ha hazajön szerintem elbeszélgetek vele, hogy tudja már mivel játszik…

aug. 15. 12:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!