Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom bebizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom bebizonyítani a barátomnak, hogy nem csaltam meg soha?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de külön élünk. 35-40 évesek vagyunk.

Betegesen féltékeny, túl szexinek tart, és már odáig fajultak a dolog, hogy képzelgései vannak.

Megyünk az utcán, én bárhova nézek, ott ő rögtön észre vesz egy férfit, akivel biztos viszonyom van.

Sosem mondja meg mikor jön hozzám, mert szent meggyőződése, hogy rajta kap valakivel.

Mielőtt bejönne hozzám, előbb felderíti, ki jön ki, illetve ki megy be a lepcsőházunkba. Ha lát valakit, akkor az tőlem jött ki.


Én nem járok el sehova, nem bulizok , nincsenek barátnők sem.


Idegen, számomra teljesen ismeretlen emberekkel gyanusít meg alpári stílusban.

Én nagyon szeretem őt, én soha még gondolatban sem csaltam meg, olyan jól működne közöttünk minden, de ez a féltékenysége megöli a kapcsolatunkat.

Én már párszor szakítottam vele, elküldtem, nem bírom elviselni, hogy ártatlanul "lekúrváz", és sok nem létező dolgot bele képzel a kapcsolatunkba.

Már vettem kamerát,hogy bekamerázom magam, de oltári ciki tudom. Vállaltam volna hazugság vizsgálatot,de az túl drága, nem fér bele neki. Mégis annyira szeretem, hogy belepusztulok ebbe a másfél hétbe mióta mindenhonnan tiltottam.

Még írt egy utolsó levelet, amiben csak az állt, hogy sajnos csak 3 év után esett le, hogy idézem "te egy nárcisztikus személy vagy akinek folyamat f@szra van szüksége".


Nem írtam én semmit vissza, úgyis azt hiszi el amit beképzel.


Én nem tartom szépnek magam. Nem is vagyok magammal megelégedve, egyáltalán nem illik rám, ami egy nárcisztikus emberre.


Rendszeresen leültünk beszélgetni, az ő kérése volt, mondjunk el egymásnak mindent. Követelte, hogy valljam be, "hány csávóval b@szatom magam".

Én szó szerint remegek az idegtől, elkezdek dadogni, olyan megalázó stílusban követeli, hogy valljam be.


Nem tudok mit bevallani, mert nincs mit. Az összes féltve őrzött titkokat, én mindent megosztottam vele. Szexuálisan is mindenben jó volt együtt, nem voltak gátlások köztünk.


Ha az utcán megnéztek, akkor az biztos egy "b@szótárs".

Étteremben csak a tanyeromba lehetett nézzek, mert ha esetleg jobbra vagy balra fordítottam q fejem, akkor épp azzal szemeztem aki ott volt, ha nem volt ott senki, akkor oda képzelte.


Szeretem még mindig, de már nem úgy. Ezt a kapcsolatot túl kell éljem, mert egy ilyen emberrel én nem tudok közös jövőt tervezni.


De abban szeretnék tanácsokat kérni tőletek, hogyan tudnám bebizonyítani neki , hogy mindvégig tévedett. Soha nem csaltam meg, soha nem volt senki más, és a mai napig is őt szeretem.


Egyszerűen kikészülök attól, hogy nem hisz nekem , és nem tudom ezt bizonyítani.


aug. 8. 18:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem a szerelmi bánatod miatt volna érdemes pszichoterápiára menned (az idővel elmúlik magától), hanem az alacsony önbecsülésed miatt. Egészséges önbecsüléssel rendelkező ember az első csúnya megnyilvánulás után páros lábbal rúgta volna ki ezt a pasit végleg, de mondok jobbat, össze sem jött volna vele, mert egyből bekapcsolt volna a vészvillogó, hogy itt valami nagyon nincs rendben.


Hidd el, jobb, hogy megszabadultál ettől a féregtől. Bocsánat, de nincs rá jobb szó, egy bántalmazó állat volt és csak idő kérdése lett volna, mikor fajul tragédiává.


Sok sikert a továbblépésben, és boldog életet kívánok tiszta szívemből neked!

aug. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Nagyon köszönöm kedves szavaidat, megint "megríkattam magam", de talán ez érthető a mostani állapotomban.

aug. 9. 19:21
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi az offért….

De véletlenül nem Bettinek hívnak? (Bernadett)

aug. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Na mindegy, hogy Bettinek hívnak vagy nem, csak a környezetemben van egy kísértetiesen hasonló történet, egy pécsi lakos akinek még az írása is pont ilyen.


Tök mindegy, hogy te vagy-e az vagy nem, a lényeg, hogy beteges a kapcsolat. Ezt vagy belátod előbb, vagy utóbb. Az ilyen emberekben mindig van valami kezeletlen dolog, nála kell keresni a problémát. Szerintem ő is megcsalt már, bocsánat ha ezt fáj hallani, de más beteges dolog nem magyarázza ezt a hozzáállást. Vagy egyszerűen annyira egészségtelenül alacsony az önbecsülése, hogy így fejezi ki. De ezek már nagyon agresszív megnyilvánulások, amiket itt leírsz. Ezt nem szabad tűrni. Elviheted hazugságvizsgálatra, nem fog megnyugodni maximum egy darabig. Hiszen ő nem egy múltbeli tettedért von felelősségre, hanem konstant azt hiszi hogy te ezt megtennéd vele.

Ez így rohadtul nem egészséges, ezt nem lehet bírni. Menekülj ahogy csak tudsz, én azt javasolnám, de úgysem fogod megtenni. De remélem gyűjtesz hozzá erőt. Ha másért nem is a gyereked miatt.

aug. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
33-as NEM!
aug. 11. 14:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!