Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom bebizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom bebizonyítani a barátomnak, hogy nem csaltam meg soha?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de külön élünk. 35-40 évesek vagyunk.

Betegesen féltékeny, túl szexinek tart, és már odáig fajultak a dolog, hogy képzelgései vannak.

Megyünk az utcán, én bárhova nézek, ott ő rögtön észre vesz egy férfit, akivel biztos viszonyom van.

Sosem mondja meg mikor jön hozzám, mert szent meggyőződése, hogy rajta kap valakivel.

Mielőtt bejönne hozzám, előbb felderíti, ki jön ki, illetve ki megy be a lepcsőházunkba. Ha lát valakit, akkor az tőlem jött ki.


Én nem járok el sehova, nem bulizok , nincsenek barátnők sem.


Idegen, számomra teljesen ismeretlen emberekkel gyanusít meg alpári stílusban.

Én nagyon szeretem őt, én soha még gondolatban sem csaltam meg, olyan jól működne közöttünk minden, de ez a féltékenysége megöli a kapcsolatunkat.

Én már párszor szakítottam vele, elküldtem, nem bírom elviselni, hogy ártatlanul "lekúrváz", és sok nem létező dolgot bele képzel a kapcsolatunkba.

Már vettem kamerát,hogy bekamerázom magam, de oltári ciki tudom. Vállaltam volna hazugság vizsgálatot,de az túl drága, nem fér bele neki. Mégis annyira szeretem, hogy belepusztulok ebbe a másfél hétbe mióta mindenhonnan tiltottam.

Még írt egy utolsó levelet, amiben csak az állt, hogy sajnos csak 3 év után esett le, hogy idézem "te egy nárcisztikus személy vagy akinek folyamat f@szra van szüksége".


Nem írtam én semmit vissza, úgyis azt hiszi el amit beképzel.


Én nem tartom szépnek magam. Nem is vagyok magammal megelégedve, egyáltalán nem illik rám, ami egy nárcisztikus emberre.


Rendszeresen leültünk beszélgetni, az ő kérése volt, mondjunk el egymásnak mindent. Követelte, hogy valljam be, "hány csávóval b@szatom magam".

Én szó szerint remegek az idegtől, elkezdek dadogni, olyan megalázó stílusban követeli, hogy valljam be.


Nem tudok mit bevallani, mert nincs mit. Az összes féltve őrzött titkokat, én mindent megosztottam vele. Szexuálisan is mindenben jó volt együtt, nem voltak gátlások köztünk.


Ha az utcán megnéztek, akkor az biztos egy "b@szótárs".

Étteremben csak a tanyeromba lehetett nézzek, mert ha esetleg jobbra vagy balra fordítottam q fejem, akkor épp azzal szemeztem aki ott volt, ha nem volt ott senki, akkor oda képzelte.


Szeretem még mindig, de már nem úgy. Ezt a kapcsolatot túl kell éljem, mert egy ilyen emberrel én nem tudok közös jövőt tervezni.


De abban szeretnék tanácsokat kérni tőletek, hogyan tudnám bebizonyítani neki , hogy mindvégig tévedett. Soha nem csaltam meg, soha nem volt senki más, és a mai napig is őt szeretem.


Egyszerűen kikészülök attól, hogy nem hisz nekem , és nem tudom ezt bizonyítani.


aug. 8. 18:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
95%
A bánat bizonygatna neki főleg szakítás után.
aug. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
95%
SEHOGY! Neked semmit nem kell bizonygatnod, örülj, hogy vége lett és megszabadultál egy agyilag beteg embertől. Úgyse hinne neked, sőt minél jobban próbálkozol, annál “gyanúsabb”. Ne alázd meg magad kérlek, engedd el és higgyen amit akar, nem normális a faszi.
aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lát tul szexinek🤣


Az ilyenek szimplán betegek. Tökmindegy melyik nő van velük, mindegyikkel ezt csinálják.

aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Kezeletlen mentális beteg. Vagy nem jól gyógyszerezik.
aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Szakitast provokál direkt. Nem kiváncsi a bizonygatasaidra akkor ia beléd fog állni ha fejen állsz is.
aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli az igazság. Ugy nem izgi neki, ha nem lenne miért üvölteni vagy lekv-zni téged. Neki ez a kapcsolat doppingja hogy állatkodik. Ez élteti.
aug. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem bizonyítgatni kellene, hanem túllépni rajta, és idővel keresni egy FÉRFIT, aki emberszámba vesz.
aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba, kerüld el jó messzire. Ez az a típus, aki előbb csak az önbizalmadat rombolja le, aztán jönnek a pofonok.
aug. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Féltékenység általában abból adódik, hogy belegondol a helyzetedbe és ő a helyedben ezt és ezt tette volna. Ebből fakadóan ha korábban nem adtál okot a féltékenységre, a helyedben nagyon kifaggatnám miért gondolja így, ő megcsalt e már?
aug. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
87%

A féltékenységet sokan kötik össze a szerelemmel, de szerintem nem annak a jele, sőt szerintem pont, hogy kizárja a szeretetet. Aki féltékeny, az nem veled akar lenni, hanem birtokolni akar. Aki ilyen szinten féltékeny, az borzasztóan káros viselkedés.


Amiket mond neked emellett azok hihetetlenül megalázó, borzalmas dolgok, ilyeneket ne engedj hogy hozzád vágjon. Ne engedd, hogy megfélemlítsen, stresszeljen és sértegessen. Ezek, amiket leírtál nem normálisak egy kapcsolatban. Ez az ember nem szeret téged, hanem bántalmaz.


Szerintem hagyd el és felejtsd el őt minél gyorsabban. Szánd magadra az időt, fejlődj, esetleg menj el egy pszichológushoz, mert ez egy nagyon durva kapcsolat, oka van annak, hogy ezt a viselkedést egyáltalán elviseled (én a felsoroltak közül egy után szerintem minden szinte kitiltottam volna az életemből). Aztán pedig amikor készen állsz keres egy embert, akivel szeretitek egymást, megbíztok egymásban, és boldogok vagytok. Megérdemled!

aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!