Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom bebizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom bebizonyítani a barátomnak, hogy nem csaltam meg soha?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de külön élünk. 35-40 évesek vagyunk.

Betegesen féltékeny, túl szexinek tart, és már odáig fajultak a dolog, hogy képzelgései vannak.

Megyünk az utcán, én bárhova nézek, ott ő rögtön észre vesz egy férfit, akivel biztos viszonyom van.

Sosem mondja meg mikor jön hozzám, mert szent meggyőződése, hogy rajta kap valakivel.

Mielőtt bejönne hozzám, előbb felderíti, ki jön ki, illetve ki megy be a lepcsőházunkba. Ha lát valakit, akkor az tőlem jött ki.


Én nem járok el sehova, nem bulizok , nincsenek barátnők sem.


Idegen, számomra teljesen ismeretlen emberekkel gyanusít meg alpári stílusban.

Én nagyon szeretem őt, én soha még gondolatban sem csaltam meg, olyan jól működne közöttünk minden, de ez a féltékenysége megöli a kapcsolatunkat.

Én már párszor szakítottam vele, elküldtem, nem bírom elviselni, hogy ártatlanul "lekúrváz", és sok nem létező dolgot bele képzel a kapcsolatunkba.

Már vettem kamerát,hogy bekamerázom magam, de oltári ciki tudom. Vállaltam volna hazugság vizsgálatot,de az túl drága, nem fér bele neki. Mégis annyira szeretem, hogy belepusztulok ebbe a másfél hétbe mióta mindenhonnan tiltottam.

Még írt egy utolsó levelet, amiben csak az állt, hogy sajnos csak 3 év után esett le, hogy idézem "te egy nárcisztikus személy vagy akinek folyamat f@szra van szüksége".


Nem írtam én semmit vissza, úgyis azt hiszi el amit beképzel.


Én nem tartom szépnek magam. Nem is vagyok magammal megelégedve, egyáltalán nem illik rám, ami egy nárcisztikus emberre.


Rendszeresen leültünk beszélgetni, az ő kérése volt, mondjunk el egymásnak mindent. Követelte, hogy valljam be, "hány csávóval b@szatom magam".

Én szó szerint remegek az idegtől, elkezdek dadogni, olyan megalázó stílusban követeli, hogy valljam be.


Nem tudok mit bevallani, mert nincs mit. Az összes féltve őrzött titkokat, én mindent megosztottam vele. Szexuálisan is mindenben jó volt együtt, nem voltak gátlások köztünk.


Ha az utcán megnéztek, akkor az biztos egy "b@szótárs".

Étteremben csak a tanyeromba lehetett nézzek, mert ha esetleg jobbra vagy balra fordítottam q fejem, akkor épp azzal szemeztem aki ott volt, ha nem volt ott senki, akkor oda képzelte.


Szeretem még mindig, de már nem úgy. Ezt a kapcsolatot túl kell éljem, mert egy ilyen emberrel én nem tudok közös jövőt tervezni.


De abban szeretnék tanácsokat kérni tőletek, hogyan tudnám bebizonyítani neki , hogy mindvégig tévedett. Soha nem csaltam meg, soha nem volt senki más, és a mai napig is őt szeretem.


Egyszerűen kikészülök attól, hogy nem hisz nekem , és nem tudom ezt bizonyítani.


aug. 8. 18:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
56%

Az a baj, hogy úgyse fogod kirúgni, inkább vele maradsz a kis privát nyomor dagonyádba, es keseregsz. Az ilyen emberek annyira fárasztóak 😑 Sírtok, rítok, de nem látjátok a fától az erdőt, pedig még mondjuk is, hogy hagyd el, költözz is el, stb, de neeeeem. Jönnek a kifogások, hogy miért nem hagyod ott.

Tudod mit? Akkor szenvedj. Csak kérlek ne szaporodjatok.

aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

"te egy nárcisztikus személy vagy akinek folyamat f@szra van szüksége".


Itt magáról beszél. Ő egy nárcisztikus idióta. Nem tudod neki bebizonyítani és nem is kell.

Tudom, hogy azt érzed, igazságtalan volt veled, te meg ártatlan, de ezt így ebben a formában kell eltenned jó mélyre, mert soha nem lesz igazságod.


Lépj tovább és soha többet ne állj vele szóba, mert most már majd lassan jól meg is fog verni, hátha a képzelt bszótársat nézed az étteremben.

aug. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Írjátok, hogy keressek mást....


Ebben az állapotban, csak belemenekülnék egy "semmibe", nem menne ez , de biztos sokat segítene.


Nem kell senkit keresned. EGyedül is lehet lenni, míg ennek a hatása elmúlik.


A családjának sem tartozol magyarázattal, hogy jaj szegény fiút halálba csaltad, mondta. Ott rohadjanak meg mind.


Neked ezzel egyáltalán nincs dolgod. Letiltod őt a beteg pereputtyával együtt és szépen elkezded magad felépíteni ebből az idegrohamból.

aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem dogoljon meg az ilyen ember, a krvaanyjat. Eszedbe ne jusson visszamenni hozza, mert cikk lesz beloletek, hogy “szerelemfeltesbol 77 kesszurassal olte meg parjat L. Bela” ..

Gondolom szeretnel meg legalabb ugyanennyit elni, mint eddig. Raadasul azt irod, van egy gyereked. Az o erdeke is, hogy tavol tartsd ezt a ferget az eletetektol. Ha meg a csaladja fenyegetozik, fel kell oket jelenteni. Kerj segitseget mielobb!!

aug. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm újra az együttérzést.

Sokat olvasgatok itt minden témában, de meglepően tapasztalom, hogy kivételesen senki nem rúg belém, és senki nem gunyolódik.

Nagyon jól esnek a szavaitok.


Olyan borzasztó, az érzéseimet nem tudom irányítani, minden szavatokkal egyet értek, es megis annyira hiányzik, hogy leírni nem tudom.


(Kérlek, ne írjatok privátba, nem akarok ismerkedni senkivel, és nem akarok bunkó sem lenni, és vígasztalódni sem szeretnék senkivel).


Tudom, hogy egy könnycseppet nem érdemel, de talán ennyit , még életemben nem sírtam.


Szerelmi bánatra nincs se terapeuta, sem gyógyszer.


Annyira megbántott, és mégis így érzek. Egyszerre gyűlölöm és szeretem.


Az ő gyerekkorából jönnek ezek a dolgok. Nem fogom ide leírni, ez nem ide tartozik. De nagyon sokszor kértem arra, menjünk el orvoshoz, mert segíthet. Nem volt hajlandó semmire. Mindig csak azt mondta amit hallani szerettem volna, abban a pillanatban.

aug. 9. 10:37
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell orvoshoz menned vele, nem vagy az anyukája, nem kell megmentened.


Te magaddal foglalkozz.


A szerelmi bánatra egyetlen gyógyír van, az idő.

aug. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

21-es, éppen most írtam, hogy kivételesen senki nem ír bántó dolgokat.

Ha olvasnál a sorok között, tudnád, hogy nem éltünk együtt, nem vagyok már vele.

Mindenhonnan tiltottam, minden kapcsolatot megszakítottam vele.

aug. 9. 10:41
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Fuhh, én voltam ilyen kapcsolatban. Állandóan bizonygatnom kellett, hogy nem megyek félre. Ugyanez. Nem jártam sehova, nem buliztam, nem voltak barátaim, barátnőim. Soha egy férfira rá nem néztem, de ő rögeszmésen gyártotta az elméleteket, hogy mikor, hogyan tudom megcsalni őt. Idegőrlő volt. Tönkrementem abban a 7 évben. Aztán elkezdett az utolsó években bántalmazni is. Fizikàlisan. Nem tudod neki bebizonyítani, mert beteg az agya, paranoiás. Így sok év elteltével én nem vagyok abban biztos, hogy nem e ő kefélt félre folyamatosan és rám vetítette ki undorítóan az egészet. Jobb neked nélküle, hidd el! Én azért voltam vele ennyi időt, mert első kapcsolatom volt. Azt beszélte belém, hogy ez a normális és ha elhagyom akkor amúgyis ki szeretne engem? Senki, csak ő és ezt tartsam észben. Durván manipulált. Nos, ahogy kiraktam, 4 hónappal később megismertem a férjemet, aki egy lapon sem említhető vele. Felejtsd el, beteg az agya, ne is gondolj rá!
aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Utolsó, örülök az írásodnak, ez pont így volt nálunk is.

Mivel nem járok sehova, társkeresőktől hányni tudnék, oda SOHA,de ha egyszer a lelkem megnyugszik, akkor is esélytelen már az én koromban (túl a 40 -dik X-en), és bevallom,nem is vágyom senkire.

aug. 9. 13:12
 30/35 anonim ***** válasza:
100%

42 voltam, amikor a badoon megismerkedtem a férjemmel. 3 év múlva összeházasodtunk. Soha ne mondd, hogy soha.


Most normális, hogy nem vágysz senkire. Nem is vagy abban az állapotban. Majd kb 1 év múlva gondold esetleg újra.

aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!