Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudom bebizonyítani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom bebizonyítani a barátomnak, hogy nem csaltam meg soha?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, de külön élünk. 35-40 évesek vagyunk.

Betegesen féltékeny, túl szexinek tart, és már odáig fajultak a dolog, hogy képzelgései vannak.

Megyünk az utcán, én bárhova nézek, ott ő rögtön észre vesz egy férfit, akivel biztos viszonyom van.

Sosem mondja meg mikor jön hozzám, mert szent meggyőződése, hogy rajta kap valakivel.

Mielőtt bejönne hozzám, előbb felderíti, ki jön ki, illetve ki megy be a lepcsőházunkba. Ha lát valakit, akkor az tőlem jött ki.


Én nem járok el sehova, nem bulizok , nincsenek barátnők sem.


Idegen, számomra teljesen ismeretlen emberekkel gyanusít meg alpári stílusban.

Én nagyon szeretem őt, én soha még gondolatban sem csaltam meg, olyan jól működne közöttünk minden, de ez a féltékenysége megöli a kapcsolatunkat.

Én már párszor szakítottam vele, elküldtem, nem bírom elviselni, hogy ártatlanul "lekúrváz", és sok nem létező dolgot bele képzel a kapcsolatunkba.

Már vettem kamerát,hogy bekamerázom magam, de oltári ciki tudom. Vállaltam volna hazugság vizsgálatot,de az túl drága, nem fér bele neki. Mégis annyira szeretem, hogy belepusztulok ebbe a másfél hétbe mióta mindenhonnan tiltottam.

Még írt egy utolsó levelet, amiben csak az állt, hogy sajnos csak 3 év után esett le, hogy idézem "te egy nárcisztikus személy vagy akinek folyamat f@szra van szüksége".


Nem írtam én semmit vissza, úgyis azt hiszi el amit beképzel.


Én nem tartom szépnek magam. Nem is vagyok magammal megelégedve, egyáltalán nem illik rám, ami egy nárcisztikus emberre.


Rendszeresen leültünk beszélgetni, az ő kérése volt, mondjunk el egymásnak mindent. Követelte, hogy valljam be, "hány csávóval b@szatom magam".

Én szó szerint remegek az idegtől, elkezdek dadogni, olyan megalázó stílusban követeli, hogy valljam be.


Nem tudok mit bevallani, mert nincs mit. Az összes féltve őrzött titkokat, én mindent megosztottam vele. Szexuálisan is mindenben jó volt együtt, nem voltak gátlások köztünk.


Ha az utcán megnéztek, akkor az biztos egy "b@szótárs".

Étteremben csak a tanyeromba lehetett nézzek, mert ha esetleg jobbra vagy balra fordítottam q fejem, akkor épp azzal szemeztem aki ott volt, ha nem volt ott senki, akkor oda képzelte.


Szeretem még mindig, de már nem úgy. Ezt a kapcsolatot túl kell éljem, mert egy ilyen emberrel én nem tudok közös jövőt tervezni.


De abban szeretnék tanácsokat kérni tőletek, hogyan tudnám bebizonyítani neki , hogy mindvégig tévedett. Soha nem csaltam meg, soha nem volt senki más, és a mai napig is őt szeretem.


Egyszerűen kikészülök attól, hogy nem hisz nekem , és nem tudom ezt bizonyítani.


aug. 8. 18:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bántalmazó ember és marhára örülj neki, hogy megszabadultál (???) tőle, mert most már a pofonok, a fogva tartás, az erőszak, stb. stb. lesz terítéken. Én magam vittem egyszer egy barátnőmet látleletet vetetni és azt mondta, hogy 20 évig ütötte-verte a férje, a végén már azt hitte a barátnőm, hogy meg fogja ölni. NE hagyd, hogy elfajuljanak a dolgok.
aug. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy beteg ember, szabadulj meg tőle.
aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a kedves, biztató sorokat.


Ilyenkor hiába vagyok tisztában az igazsággal, borzasztóan szenvedek.


Valóban voltak már olyan kijelentései, hogy megfog ütni, vagy kapok egy pofont ha másra ra merek nézni.

Aztán egyszer egy kávézóban ültünk, amikor egy pasi rám nézett, ezt én véletlenül észre vettem, ezt kovetően belemart a combomba, hogy "hé, itt ülök melletted, jó hogy nem b@szatod meg magad itt mindenki előtt", majd lökött rajtam egyet és otthagyott. Nagyon égett a pofám, és mikor visszajott ezt mondta "Ha meglátom, hogy újra ránézel, oda megyek és szétverem a képét". Wc-re mentem ezt követően, de szigorúan kíséret mellett, és mit ad Isten?

Állítása szerint, direkt mentem wcre, hogy lássam a pasit , mert ugyan én nem láttam, de ő rohamot kapott. Ráadásul vissza is fordultam, és lehet mosolyogtam rá. Holott , én nem is láttam, akiről beszélt, nem is néztem rá, nem is szoktam másokat bámulni, nem az a kelletem magam típus vagyok. Inkább hatarozott, visszafogott , elérhetetlen .


Írjátok, hogy keressek mást....

Ebben az állapotban, csak belemenekülnék egy "semmibe", nem menne ez , de biztos sokat segítene.

Én amúgy tényleg nem járok sehova, netes ismerkedés nálam teljes mértékben kizárva, engem sehol senki nem mer megszólítás, pedig kedves és mosolygós vagyok, de a pasik félnek. Amúgy meg auti gyereket nevelek, akit a "volt"párom szeretett, és a gyerekem is elsőre megszerette. Ez volt nálam a döntő.


Annyira kicsinált ez egész, hogy most sajnálom magam, nyalogatom sebeimet, egy olyan dologba kevert bele , amiben én teljesen ártatlan vagyok.

Elég nagy összetartó családja van, akiknek oly módon pocskondiázott, és lealázott, hogy fel akartak hívni, el akartak jönni "móresre"tanítani, hogy merek ilyet tenni, az ő testvérükkel. A barátai előtt is porig alázott.

Egyedül az anyukája szeretett. Én is kedveltem. Soha egy rossz szot sem mondott rám, mindezek ellenére, a barátom az anyjával is szembe szállt.


Nem mondhattam ezt el senkinek, mert számomra szégyen, ezért inkább elmondtam mindenkinek.


Aki azt írta, hogy megérdemlem a boldogságot, hát ezt már sokan kívánták, csak a boldogság vélhetőleg süket, vagy más dolga van, mert eddigi életem során, mégcsak be sem mutatkozott :)


Ha látja valaki, küldje el hozzám, ígérem hű leszek.


Hű voltam mindig, okkal tartottam magam és a becsületem.

Rám sehol nem tudtak mutogatni, hogy na nekem ez meg volt, meg nekem is, meg nekem is, meg nekem is.

Olyan gyermekkori traumák értek, amik miatt soha nem tudnám megcsalni azt akit szeretek.

Ezt ő is tudta jól. De sajnos ő hozzá tette azt is "hogy előbb nézd meg az anyját, aztán vedd el a lányát"

Ez jó példa arra is, amikor valaki alkoholista családban nő fel és pont, hogy ezért nem követi szülei példáját.


Neeeem, nem tudom elképzelni sem azt, hogy mindent elölről kezdjek valakivel, egyszerűen akkora csalódást okozott, hogy jelen pillanatban jót tesz a lelkemnek annyi, hogy ezt ide kibírhatatlan magamból.

aug. 8. 21:11
 14/35 A kérdező kommentje:

Javítok:

Kiírhattam magamból.

aug. 8. 21:19
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos a gyermekkori traumák a párválasztásban is megmutatkoznak.

Azt tanácsolom, keress egy jó pszichoterapeutát.

aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Lehet félreérthető voltam, de nem szeretnék ismerkedni senkivel, sem most, sem később. Ez nem az én területem.



Utolsó - régóta van.

aug. 8. 23:18
 17/35 anonim ***** válasza:
83%
Akkor csereld le, mert valamit rosszul cisnal, ha meg mindig ott tartasz, hogy az ilyen nulla emberekhez erzelmileg kotodni tudsz…
aug. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem kell semmit bizonyítanod. Ez az ő problémája, nem a tied.
aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Huh ezek nagyon durva projekciók. Biztos hogy feldolgozatlan trauma áll mögötte, ami a paranoiát, féltékenységet táplálja.

Eröszakosan próbálja elkerúlni hogy másé lehess, miközben pont ezért leszel másé.

aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

Ránéznék, mélyen a szemébe és megmondanám neki, "ja, megcsaltalak a Bélával meg azzal is ott az út túloldalán, és a villanyóra leolvasósal is. Mind jobb volt nálad, szóval szedheted is a cuccaid és boldogíts mást".


Aztán zárcsere az ajtón.

aug. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!