Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy bebizonyíts...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy bebizonyítsam a barátomnak mennyire szeretem a szakításunk után is?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a párom(21/F),mert mindig veszekedtük apró,kis szinte semmi apróságokon.Nem kedvesen szakított, hanem nagyon durván mert akkor is épp beszélgettünk.Hiába hívtam egy hét múlva lekoptattott,mást mondott mint ahol van.Én(17/L)késöbb találkoztam a volt barátommal és úgy éreztem átérzi a helyzetemet mert neki is olyan volt a kapcsolata.Sokat beszélgettünk végül megcsókolt először én is visszacsókoltam,de rájöttem annál a csóknál, hogy nekem nem arra van szükségem.Pár hét múlva újra találkoztam a barátommal aki dobott.Össze akart velem újra jönni mert szeret és bocsánatot kért mindenért.Nem tudtam a szemébe nézni anélkül hogy el ne mondtam volna, hogy mi történt ameddig nem volt velem.Ő ezt nem tudja nekem megbocsájtani amit tettem.Mit csináljak hogy vissza szerezzem?Hiszen szeretjük egymást.... (U)

2012. szept. 9. 07:36
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és azt nem írtam hogy 2 éves kapcsolatról van szó
2012. szept. 9. 07:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő dobott és fel van háborodva, hogy mást kerestél? Elég furi pali, nekem ilyen nem kéne.
2012. szept. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
semmi köze ahhoz a csókhoz. nem voltatok együtt, nincs miért elszámolnod vele. én hagynám az egészet. lesz majd jobb is, aki nem veszekszik veled minden apró-cseprő dolog miatt.
2012. szept. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ebben teljesen igazad van...De mégis bűntudatot érzek miatta, nem akartam én ezt az egészet...És nagyon fontos lenne ez a kapcsolat...Csak az a baj hogy nem igazán a saját érzéseire hallgat hanem a környezetében élő emberekére.

Nagyon sokat veszekedtünk mindig ezek ellenére mégis szeretem, de ő már nem látja a csók miatt értelmét ennek a kapcsolatnak.

2012. szept. 9. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:
És még azt mondják,h. legyünk őszinték?Mit értél el vele?Igaz az a hozzászólás,h. nem voltatok együtt a csók alatt,nincs min felháborodnia.Inkább a férfi hiúságát bántja!Szerintem ne csinálj semmit, ne fuss utána,ne hívd!Ha valakit igazán szeretünk,ettől nagyobb dolgokat is elnézünk neki.Inkább értékelni kellett volna az őszinteségedet.Nem tette...felejtős.Csak azért ragaszkodsz hozzá,mert 2 év az 2 év.De hidd el,ez a kapcsi a sok veszekedések miatt halálra van itélve.Ennek így kellett lennie.Ne hibáztasd magadat!
2012. szept. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom hanem sajnos nagyon szeretem,en is nagyon sokat hibaztam a kapcsolatunk alatt.en nagyon ugy erzem hogy szeret csak nem akarja mar ezt az egeszet,hogy mindig veszekedjunk. koszonom a valaszotokat!
2012. szept. 11. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!