Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátnőm elmegy a balaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm elmegy a balatonra 3 napra egy férfi barátunkkal az fura dolog?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm elmegy a balatonra 3 napra egy férfi barátunkkal az fura dolog? baj lehet belőle? megcsalhat barátnőm vele a 3 nap alatt? úgy értem hogy egy ilyen alkalomkor jobban fen áll a megcsalás veszélye? én a munkám miatt nem tudok most menni, de elengedném barátnőmet ha szeretne menni, csak nem tudom mennyire jó ötlet

júl. 29. 20:27
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
34%

jaja nekem meg 95% fiú iskola társaim voltak (autószerelőnek tanultam)

majd egyetemen építésznek (másod diploma építőmérnök) itt is akkor még többségében fiúk voltak olyan 70%-ban

jelenlegi munkahelyemen is alig van nő


nekem 3x annyi férfi haverom van mint nő, de érdekes h soha nem volt olyan esett h a párom nem engedett volna el egy buliba vagy csapatépítőre vagy akárhova csak mert esetlegesen én voltam csak nő

de a legjobb gyerekkori barátom is férfi, vele évi 2-3x megyek kettesben barangolni - ez hagyomány nálunk


szex azzal van akit szeretek és a párom, mással nem akkor sem ha rámhajt, én meg elhajtom h nono !

júl. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
42%
20:46-os válaszoló ritka az olyan normális nő mint te sajnos.
júl. 31. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
60%
#31 az, hogy neked az iskolatarsaid fiúk voltak javarészt, meg részt vettél eseményeken amin nyilván illet is, elmész gyerekkori baratoddal barlangászni, ne hasonlítsd már azzal mikor egy másik faszival elhúzol 3 napra kettesben nyaralni, a párodat meg otthon hagyod!
júl. 31. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
17%

31 vagyok

Volt olyan is. Sot kulfoldon is voltam a parom nelkul kozos haverral 1 hetre. A 8 ev alatt volt mar mindenfele nyaralas parommal nelkule haverra baratokkal stb...


Hiaba hajt ra a pasi a csajra ha az nemet mond! De kozos haver nem tenne ilyet. Viszont az gaz h a kerdezo es a legtobb pasi itt ennyire nem bizik a parjaban. Eszukbe se jut h a baratnojuk ot szereti es huseges.

júl. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:
megbízok mindkettőjükben! de azért az emberben csak csak felmerül ilyen gondolat
júl. 31. 20:10
 36/39 anonim ***** válasza:
0%

Ha felmerul a gondolata is ennek akkor megsem bizol bennuk.


Nekemeg a gindolata fel merult fel h a parom ha nelkulem megy barhova akkor dugni megy.

aug. 1. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
51%

31# Állandóan a bizalmat fújod.

Tehát más faszikkal utazgatsz, esetleg más faszikkal is aludhatsz, akár lakhatsz is, elmehetünk a végletkig is akkoris bízni kell a másikban ugye?

Ha meztelenelün odafekszek egy másik férfi mellé, de nem szexelünk akkoris bízzon meg bennem nem?

Szerintem meg vannak íratlan szabályok egy kapcsolatban, amiket nem illik!

Párom van, nem húzok el más faszival kettesben több napra! Ez ennyire egyszerű és kész! Nehogy már a párja ezt fogadja el, és ezt normalizáljátok!

aug. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
37%

Igen ha ismered!

Marpedig mi ismerjuk egymas annyira h biztosak legyunk abba h a maaik visszautasitja barki szexulais kozeledeset.


A magam reszerol a szex erzelem nelkul fel se merul benne. Ahogy benne sem. Nalunk az elso szex akkor tortent meg mikor mar mindketten benne voltunk a kapcsolatban erzelmileg. Ez 3 honap volt.


De biztos en vagyok hellikopter h h ilyenek fel se merulnek benne a parommal kapcsolatban.

aug. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is vannak férfi barátaink, akiket baromira csípek meg vice versa, de őszintén egyikkel se mennék el 3 napra sehova. Nem azért, mert megcsalnám a páromat, hanem egyszerűen nem tudom elképzelni a szituációt. Mi a fenét csinálnánk 3 napig kettesben?

Pedig alapvetően "férfias" beállítottságú vagyok kiskorom óta, sokkal jobban elvagyok pasikkal, munkahelyen is velük szeretek dolgozni..stb, de így elutazni valakivel nekem kicsit meredek

aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!