Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátnőm elmegy a balaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm elmegy a balatonra 3 napra egy férfi barátunkkal az fura dolog?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm elmegy a balatonra 3 napra egy férfi barátunkkal az fura dolog? baj lehet belőle? megcsalhat barátnőm vele a 3 nap alatt? úgy értem hogy egy ilyen alkalomkor jobban fen áll a megcsalás veszélye? én a munkám miatt nem tudok most menni, de elengedném barátnőmet ha szeretne menni, csak nem tudom mennyire jó ötlet

júl. 29. 20:27
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
13 Jól éreznéd csóró vagy xarrágóval aki egész kánikulát a városban tölti, mivel a Balcsin egy apartman 3 éjszakára jó helyen 200k -tól indul?
júl. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
12%

20

Nem írta volna, hogy 1 hete jöttek haza Ibizáról, de nem képes kivárni a csaj 2 hetet, amikor 6 napra elvinné Badacsonytomajra?

júl. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
59%
#21 most voltunk Balcsin apartmanban a parthoz közel 9 napot és úgy volt 300. 3 napra 200 alatt is van apartman.
júl. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
67%
Nem olvastam végig a kommenteket, de itt nem is az a kérdés te "elengeded-e" vagy sem, amiben itt belekötőttek, hanem a barátnődnek egyáltalán, hogy jut eszébe egy másik faszival elhúzni 3 napra a Balatonra? Miért? És ezt nem arra értem, hogy mit fognak csinálni kettesbe vagy bármi. Hanem ha párkapcsolatban van, akkor miért hozza mindkettőtöket ilyen helyzetbe? Egyáltalán, hogy került ez fel, hogy elmegy mással? Kinek az ötlete volt? Megkérdezett, hogy neked ez oké?
júl. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:
72%
Nőként írom, hogy nem mennék el a páromon kívül más férfival programozni kettesben, főleg nem 3 napra.
júl. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
8%
Baromi birtoklo itt mindenki.
júl. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
73%
#24 nyilván nem egy tipikus helyzet, de azért össze tud jönni. például haveri jellegű utazásnak tervezteték hárman-négyen, de közben egy-két ember kiesett (a kérdezőnek például munka dolgok jöttek közbe). de a párod meg nagyon készült elmenni arra a helyre. főleg, ha várhatóan úgy fog alakulni az élete, hogy sokáig egyáltalán nem lesz lehetősége oda eljutni.
júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
60%
(persze nem tudom, a kérdezőnél mi a helyzet, csak vázoltam, hogy akár elképzelhető ilyen helyzet hátsó szándék nélkül is)
júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
22%

Azert az eleg gaz h a legtobb ember egybol arra mant ra h a csaj tuti dugni megy a haverral. Semmi bizalom nincs bennuk.


Miert kene mindennek a dugasrol szolni? Nem lehet csak javerkodni baratkozni jol erezni magad. Egybol az van h majd jol megtucskoli a csajt a haver. Mintha egy no es egy ferfi kozott semmilyen mas kontakus kapcsolat nem lehetne csak a szex...

júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
16%
#29 egyébként ja. ezt főleg azok szokták gondolni, akik nem voltak olyan élethelyzetben, ahol az ellenkező nem volt erős többségben. mi a középsuliban alig voltunk fiúk, így természetes, hogy volt egy csomó semleges csajhaverom is. teljesen szokványos volt, hogy valamelyik feljött hozzánk és akár csak ketten voltunk a házban (az ismerősök egy része meg mindig cukkolt ilyenkor, hogy "persze, értjük, csak bandáztatok, mi is ezt mondanánk")
júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!