Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, nektek imponál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek imponál, ha 20-30 éves házasság után belétek szeret egy másik férfi, egy kolléga, vagy barát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, valamilyen szinten szimpatikus a férfi, esetleg kölcsönös a szerelem, de a házasságotokat nem akarjátok felbontani.

Mi lenne a legvalószínűbb tettetek, titkos viszonyba kezdenétek (a vele járó hazugságokkal), vagy megpróbálnátok elnyomni a saját érzelmeiteket és minimálisra csökkentenétek a kontaktust a férfival, bármilyen lelki szenvedéssel is járna ez?



júl. 12. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő szerelmes belém akkor nem kell elnyomjak semmit. Én pedig nem jutnék el odáig, hogy szerelmes legyek egy másik ferfibe.

Az én házasságom nagyon jó, nem kockáztatnám senkiért. 22eve vagyok a férjemmel.

júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Leszarom, kinek áll rám a farka, intézze el. Engem hagyjon békén.
júl. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Nem reagálnék valószínűleg semmit, mert nem igazán tud lázba hozni ki mit érez, mert már teljesen kiégtem ilyen szinten.
júl. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönösek lennének az érzések, akkor megélném, de szigorúan csak olyan szinten amivel még nem kockáztatom a házasságom.
júl. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%

#4

Tehát az hogy mással b.szatnád magad, nem kockáztatná a házasságod?

júl. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerelmes persze....inkább csak megakar...
júl. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Persze mindenkinek imponál!

De nem ez dönti el azt, amit utána kérdeztél, ezek különböző dolgok.

Én nem kezdtem titkos viszonyba, de nem azért mert olyan "gerinces" vagyok, hanem mert nem is tudnám hogy csináljam.

Viszont elnyomni sem tudom, pedig nagyon régóta próbálom. Kontaktot csak minimalizálni tudom.

júl. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Ha a férjed belemenne, hogy részidős feleség legyél? (innentől nyitott házasság, ő is tarthat szeretőt)
júl. 15. 11:26
 9/14 anonim ***** válasza:

8# Igen az nagyon jó lenne, de a férjem nem nagyon reagált semmit mikor felvetettem (nincs már házaséletünk). Illetve kb mintha hülyének nézett volna, de legalább jelenetet nem rendezett.

Nem tudom csak azért-e, mert nem lát esélyt hogy fel tudjon szedni valakit, vagy mert annyira szeret vagy kötődik hozzám, az biztos hogy jobban mint én, legalábbis nehezen vált...

júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vagy nem érdekli? Ennyire nincs értelmes kommunikáció közöttetek?
júl. 15. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!