Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mi a véleményetek egy olyan férfiról, aki nem akarja hordani a gyűrűt házasságkötés után?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hűtlen, egyszerűen csak frusztrál, idegesít ez a gyűrű! Ha dolgozom, akkor szerencsére le kell vennem a munkám miatt és ez annyira jó érzés, hogy gyakran elfelejtem visszavenni munka után! Persze otthon meg kapom a letolást, hogy: Mi van, már nem szeretsz?
2023. máj. 4. 13:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

38 éve házasok a szüleim, egyikük sem hordta soha a gyűrűjét.

Megér a dolog egy higgadt, őszinte beszélgetést. Azért egy házastárs csak úgy nem dobja be, hogy nem szereted... ott komoly problémák lapulnak.

2023. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sokan nem hordják. Én se hordom, meg semmilyen más ékszert se, még fülbevalót se, csak esetleg alkalmakkor, mert irritálnak, pedig nő vagyok.

Üljetek le és beszéljétek meg, hogy miért érzi úgy valójában, hogy nem szereted.

2023. máj. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem szereted hordani, akkor csak ünnepségre, vendégségbe menet hordd. Ha munkahelyen le kell venned, inkább ne vidd el, mert így lehet legkönnyebben elhagyni.

A feleségednek meg mondd meg, hogy félted a gyűrűt, azért nem hordod munkába.

Remélem olyan elvárása nincs, hogy otthon legyen rajtad.

2023. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna.
2023. máj. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

Szüleim se hordták. Apumnak a munkája miatt nem lehetett, így végül úgy voltak vele, hogy egyikük sem hordja. Anyumnak a pénztárcájában volt a sajátja, illetve mindketten más ékszert adtak egymásnak, és azt hordták gyűrű helyett.


Apumnak ezüstlánca volt, anyumnak meg egy vastagabb ezüst karkötője.

2023. máj. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor ne hordd, ennyi. A szüleim 36 éve házasok, apukámon a családi eseményeken kívül sose láttam a gyűrűt. Mikor férjhez mentem én is azt gondoltam, hogy a férjem rögtön le fogja venni, mondogatta is a gyűrűvételkor, hogy jaj így meg úgy, ő nem fogja hordani. Erre mégis. Nem kértem rá, teljesen magától viseli. Kíváncsi vagyok, mikor unja meg. A szeretsz-nem szeretsz kérdés nem azon múlik hogy hordod e a gyűrűt.
2023. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Normálisnak tartom. A környezetemben ritka, mint a fehér holló aki hordja, nőben is vannak ilyenek.

Szerintem én sem hordanám, még a jegygyűrűt sem (félteném)

2023. máj. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyikünk se hord ékszert és nem is akarjuk elkezdeni. Megoldottuk azzal, hogy nem vettünk gyűrűt, ez volt a legegyszerűbb.
2023. máj. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
0%

Pedig sornyitonak jo :)



38F incel

2023. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem se hordja. Nem úgy veszem észre pedig, hogy ne szeretne.
2023. máj. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!