Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, nektek imponál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek imponál, ha 20-30 éves házasság után belétek szeret egy másik férfi, egy kolléga, vagy barát?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, valamilyen szinten szimpatikus a férfi, esetleg kölcsönös a szerelem, de a házasságotokat nem akarjátok felbontani.

Mi lenne a legvalószínűbb tettetek, titkos viszonyba kezdenétek (a vele járó hazugságokkal), vagy megpróbálnátok elnyomni a saját érzelmeiteket és minimálisra csökkentenétek a kontaktust a férfival, bármilyen lelki szenvedéssel is járna ez?



júl. 12. 22:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7 #9

Szívesen beszélgetnék veled erről.

Ugyanebben a cipőben járó 38 éves férfi vagyok

júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11# Mint írtam nálam konkrét személyről van szó, tehát nem ismerkedni jöttem.

7,9 voltam

júl. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#12

Sehol sem írtad, hogy nálad konkrét személyről van szó, én meg sehol sem írtam, hogy ismerkedni szeretnék....

#11

júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

"Igen az nagyon jó lenne, de a férjem nem nagyon reagált semmit mikor felvetettem (nincs már házaséletünk). Illetve kb mintha hülyének nézett volna"

Valószínűleg már rég szeretőt tart, vagy qrvázik, csak te nem veszed észre.

De ha ezen múlik, nálam meggyónhatod a bűnös gondolataidat, én feloldozlak és mehetsz megélni azzal a személlyel a vágyaidat!

júl. 17. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!