Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a barátnőm elmegy a balaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm elmegy a balatonra 3 napra egy férfi barátunkkal az fura dolog?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőm elmegy a balatonra 3 napra egy férfi barátunkkal az fura dolog? baj lehet belőle? megcsalhat barátnőm vele a 3 nap alatt? úgy értem hogy egy ilyen alkalomkor jobban fen áll a megcsalás veszélye? én a munkám miatt nem tudok most menni, de elengedném barátnőmet ha szeretne menni, csak nem tudom mennyire jó ötlet

júl. 29. 20:27
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
36%
Azt írja ,,elengedném”..Mer ki vagy te?A gazdája?Tuti biztos,hogy nem csak a fen fog ott állni!😂Amatőr.Te csak dolgozz,remélem a barátnőd élvezni fogja minden egyes másodpercét a nyelvé…a nyaralásnak.
júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
73%
Mondd neki, hogy menjen bátran, csak vigye el tőled a cuccait is előtte.
júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudhatod, de nekem fura, hogy belement a te párod. Én nem mennék el másik férfival nyaralni, csak a párommal, mert én csak vele tudnám magamat jól érezni.
júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
82%
Bárkivel megcsalhat.
júl. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
83%

Ha én kettesben mennék egy férfi barátommal nyaralni, aki nem a párom, az kizárólag akkor jutna eszembe, ha akarnék töle valamit. Ebben az esetben még örülnék is neki, hogy a párom ilyen balfácán, hogy nem esik le neki, ami ott van a szeme elött.

Normál esetben még a barátnömmel se szívesen mennék kettesben nyaralni, mert hiányozna a párom, meg az éves szabadságomat úgy akarnám beosztani, hogy a párommal tudjak lenni minél többet.

júl. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
77%
Idaig is kurta melletted..
júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
33%

Magamat ismerve nem lenne megcsalas es ki is akadnek ha a parom ezt gondolna rolam!


De amit latom itt a pasik egymast hergelik 😁


Kerdezo te ismered a baratod es a baratnod is. Itt csak azt akarjak h feltekeny legy es ezzel tonkrevagd a kapcsolatod a lannyal.

júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Hát... neked kell tudnod, hogy mennyire bízol a párodban, magadban, kapcsolatotokban.

Beszélj vele erről, őszintén.

júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
38%
Most van kánikula 1 hónapja. Még egy darabig tart. Te eddig nem vitted sehová mivel csóró vagy. Ő nyaralni akar egy szerényet. Haver nyert. Megérdemli.
júl. 30. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
80%

19-es, hetet-havat összehordtál.

1. Semmi nem utal arra, hogy a kérdező nem volt-e már nyaralni a barátnőjével.

2. Most sem anyagiak miatt nem megy vele, hanem mert dolgoznia kell.

júl. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!