Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnám kideríteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kideríteni, hogy a páromnak viszonya van-e az új kolléganővel?

Figyelt kérdés
Olyan érzésem van, hogy van közöttük valami, furcsa a párom mostanság. Tegnap még az is hidegen hagyta, hogy fehérneműben nyitottam neki ajtót. Sok helyen írták, hogy beszélgetéseket találtak és úgy bukott le a párjuk, de ők egész nap együtt vannak hiába is néznék bele a telefonjába. Ki szoktam menni a munkahelyére, már az új kollégganő előtt is voltam kint sokat.kolléganő már haza megy mire oda érek. Párszor találkoztam is vele, nagyon nyályas. A női megérzéseim nem jót jeleznek, sok at féltékenykedtem már az új kolléganő miatt, sőt rengeteget..

júl. 9. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Tökmindegy. Ha nincs bizalom, nincs kapcsolat.
júl. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a furcsa párod viselkedésében? Írj példákat.
júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem bújik hozzám, nemsokat mesél. Tényleg hozzám sem ér pár napja. Nagyon friss minden.
júl. 9. 08:51
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Ha amúgyis sokat féltékenykedsz, akkor nem csodálom. Már rég kiírtottál belőle mindent irányodba. És ilyenkor bekapcsol az emberben egy olyan, hogy akkor legyen igazad, meg is csal. Legalább lesz okod tényleg féltékenynek lenni.
júl. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Lehet nincs mit hóditani csábítani rajtad. Sok paszit taszítja ha a nő a nyomuló fél.
júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
*pasit
júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Ez a legbutább dolog, amit csinálhatsz, hogy kimutatod a féltékenységed, amikor még semmi bizonyítékod nincs arra, amit gyanítasz. Egyrészt, ha van köztük valami, akkor sem fogja elmondani, ha fél óránként rákérdezel vagy jelenetet rendezel. Ha pedig nincs köztük semmi, akkor feleslegesen idegeled a párodat és magadat is. Plusz totál röhejesnek fogsz tűnni a szemében, ami szintén nem a kapcsolatotok fejlődését erősíti.

Azzal pedig, hogy látványosan megjelensz a munkahelyén, pláne nem érsz el semmit, csak nevetségessé teszed magad.


43/N

júl. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Amúgy jó lenne tudni, hány évesek vagytok, és mióta éltek együtt?
júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszéltél is már ezzel a kolléganővel? A reakciójából talán le lehetne szűrni.
júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én 25 éves vagyok a barátom 24, lassan 1 éve élünk együtt. 2 éve vagyunk kapcsolatban
júl. 11. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!