Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha kolléganőm nálam aludt, egy ágyban?

Figyelt kérdés

Egy éve van egy távkapcsolatom, 200 kilométerre van a párom, viszont van egy kolléganőm akivel közel kerültünk, de mint barátság soha nem tudinék rá nőként tekinteni. Tegnap feljött hozzám beszélgettünk és olyan késő lett mondtam neki hogy maradjon itt, mivel nincs kanapé és társai csak egy franciaágy így együtt aludtunk de természetesen egy ujjal nem értem hozzá, távozáskor egy puszi volt arcra... ennyi volt az egész.

Nyilván páromnak ezt nem meséltem mert nem akarom hogy rosszul essen és kombináljon amikor nem történt semmi


2023. dec. 17. 13:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
13%
Ez semmi nem volt.
2023. dec. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%
Valaki aludhatott volna a földön is. férfiként nem értem, hogy miért alszol egy ágyban más nővel. Azt se, hogy ő miért ment bele. Mondjuk azt se, hogy 200km es távból miért tartozok fent egy távkapcsolatot.
2023. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. Mi a baja 200 kilométerrel, nem olyan sok, sokkal nagyobb távkapcsolatokat is fenntartanak emberek, valószínűleg azért mert szeretem...
2023. dec. 17. 13:52
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem smároltad le, nem dugtad meg, nem nyúltál a bugyijába, magyarul csak tényleg kollegiálisan aludtál vele, az nem megcsalás.
2023. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
83%
Nem megcsalás, mert nem történt semmi és nem is akartad volna, de attól még biztos nem örülne a barátnőd, ha tudná.
2023. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem volt megcsalás, de nekem akkor is sok. Kb egy tyúklépésre volt, hogy több is történjen. Ne aludjon az én párom kettesben egy ágyban egy számomra idegen nővel. Neked sem tetszene szerintem, ha a barátnőd mással osztozna az ágyon.
2023. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
95%

Nyugodtan aludhattál volna a kanapén, földön. Sőt olyan sokáig se kellett volna neki maradnia. Nem megcsalás, de az lesz hamarosan ha nem fejezed be a szoros barátkozást vele.

Én a helyedben soha többet nem hívnám el magamhoz, nem is mennék hozzá, mert elég egy kis pia azt már a szájában is landolsz nemcsak nyelvvel.

2023. dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Tiszteletlenségre inkább a párod iránt és lesz ennek folytatása ha tényleg nem bírsz magaddal egyetlenegyszer. Miért húzogatod az oroszlán bajszát ha nem kötelező? ^^
2023. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%
Van egy olyan érzésem, hogy ebben inkább a nő lenne partner.
2023. dec. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen késő volt? Miért volt nálad olyan sokáig? Miért nem vallod be legalább magadnak, hogy szívesen megcsalnád a barátnőd? Miért nem szakítasz inkább ha egyszer nem megy a távkapcsolat?
2023. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!