Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha kolléganőm nálam aludt, egy ágyban?

Figyelt kérdés

Egy éve van egy távkapcsolatom, 200 kilométerre van a párom, viszont van egy kolléganőm akivel közel kerültünk, de mint barátság soha nem tudinék rá nőként tekinteni. Tegnap feljött hozzám beszélgettünk és olyan késő lett mondtam neki hogy maradjon itt, mivel nincs kanapé és társai csak egy franciaágy így együtt aludtunk de természetesen egy ujjal nem értem hozzá, távozáskor egy puszi volt arcra... ennyi volt az egész.

Nyilván páromnak ezt nem meséltem mert nem akarom hogy rosszul essen és kombináljon amikor nem történt semmi


2023. dec. 17. 13:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
9%
20. És gondolod, hogy a csaja nem pakoltatja magát valakivel?
2023. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nem mindegy most úgy komolyan? Attól még, hogy azt hiszed, hogy megcsal valaki neked muszáj visszacsalni? Miért nem inkább járnak külön utakon ha nem bíznak egymásban?
2023. dec. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egyáltalán miért van nálad olyan késő este másik nő? Már ez is gyanús, egy ágyban alszotok, és még hazudsz is róla. Igen, ez megcsalás, és szakítóok.
2023. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
Szoval a nyakadon maradt a nő? Ez de tré hogy nem szervdzte meg hogy lépjen
2023. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

EGYELŐRE nem történt semmi,ezt azért tegyük hozzá!!!...

Nem tudom,kit akarsz hülyének nézni,de legalább önmagaddal szemben ne tedd!...

2023. dec. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalásnak venném. A megcsalás számomra nem azt jelenti, hogy a párom intim dolgot művel egy nővel, illetve nyilván ezt is, de ez egy elég primitív definiálása a megcsalásnak szerintem. Számomra minden olyan dolog amit a párom eltitkol egy harmadik fél közrejátszásával annak érdekében hogy ki ne derüljön, mert tudja hogy tűrhetetlen és nem fér bele a kapcsolatunk kereteibe, na az a megcsalás. Te ezt kedves kerdező szívesen beközölnéd a pároddal? Na látod. Kövezz meg, de szerintem felnőtt szeretetkapcsolatokra nem jellemző az egymásnál alvás ha ellenkező neműekről beszélünk főként. Ha az én páromnak lenne egy ilyen "lánybarátja" már / vagy abszolút nem lett volna a párom, amúgysem létezik férfi-női barátság ennek ellenkezőjéről senki nem tud meggyőzni, amit férfi és női barátságnak hívnak sokan az egy erőltetett vergődés, férfival ha az maszkulin nem tudsz nőies témákról kommunikálni, nővel ha az nőies nem beszélhetsz úgy mint egy haveroddal, a barátok pedig nemtelenek és amelyik baráttal már udvariaskodni kell és finomkodni az ott már nem barátság. De ha te annak gondolod, lehet hogy megismered jobban a kolleginát és nem sokáig fogod, de azt sem tudhatod hogy a kollegína milyen gondolatokat táplál irányodban. Amíg létezik szexualitás addig szerintem nincs zsigeri férfi-női barátság és ne is áltasd magad ezzel szerintem. Lehet hogy itt nők sokaságának nem fog tetszeni ez a válasz, fogalmam sincs, (én is nő vagyok egyébként), de az meg a másik, hogy szerintem egy nő hamarabb táplál csak baráti/haveri érzelmeket bármiféle érzelmi vagy szexuális töltet nélkül mint egy férfi. Bár itt most te vagy a férfi, nekem ez az egész akkor sem kerek és nem gondolom hogy gerincesen kezeled ezt a szituációt, mert hatudsz az elvileg szeretett nődnek és tudatosan átvágod. Tőled független, hogy te mit érzel, attól ő még át van vágva és attól neki még mindig nem számoltál be. És itt van a kutya elásva, hogyha ilyen szituációba keveredsz akkor ez rólad szól, nem a szerelmedről.

Mondjuk szerintem 200 km-ről nem is lehet kapcsolatot értelmesen fenntartani, kivétel ha rövid időn belül kilátásban van az összeköltözés.

2023. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Kérdező segítek eldönteni a kérdést.


Most tök öszintén...

Megdugtad volna a csajt? De tényleg tök öszintén, névnélkül vagy itt , senki nem ismer , most csak a lelkiismeretednek kell elszámolnod.

Szóval megdugtad volna a csaj ha lehetőséged van , rá esetleg rádmozdul?


ne írd le , de tudd ha megtetted volna akkor megcsalás. Mert lelkileg már elengedted a másikat.


Aztán hogy mit mondanál a barátnődnek az meg a kreativitásod fügvénye meg annak hogy mennyire akarod megtartani ;-)

2023. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!