Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnak számít ha kolléga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számít ha kolléganőm nálam aludt, egy ágyban?

Figyelt kérdés

Egy éve van egy távkapcsolatom, 200 kilométerre van a párom, viszont van egy kolléganőm akivel közel kerültünk, de mint barátság soha nem tudinék rá nőként tekinteni. Tegnap feljött hozzám beszélgettünk és olyan késő lett mondtam neki hogy maradjon itt, mivel nincs kanapé és társai csak egy franciaágy így együtt aludtunk de természetesen egy ujjal nem értem hozzá, távozáskor egy puszi volt arcra... ennyi volt az egész.

Nyilván páromnak ezt nem meséltem mert nem akarom hogy rosszul essen és kombináljon amikor nem történt semmi


2023. dec. 17. 13:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%
Én nem turném ezt el
2023. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem megcsalás, de nekem ez nem fér bele.
2023. dec. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
91%

Ebből majd megcsalás lesz érzelmi szálon/fizikai síkon (is), vagy az, hogy a kolléganő félreérti a helyzetet és egyre többet fel fog bukkanni az életedben és a barátnőd fogja tudni, hogy képben van. Féltékeny lesz JOGOSAN és kirak, mint a huzat.

Döntsd el, hogy a kolléganő ér többet, vagy a barátnőd, ne hülyítsd egyiket se, mert a végén akár két szék közül a padlón is kiköthetsz.

2023. dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Oké, én elhiszem, hogy nem volt semmi. Viszont a párod helyében nekem is baromi szarul esne, kb millió megoldás van. Taxi, éjszakai busz (elkísérhetted volna a megállóba) vagy alszol a földön stb.


Én is sokszor voltam házibuliban, vannak ellenkező nemű barátaim, akik már tizenéve barátok (inkább családtagnak számítanak), mégsem aludtam soha egyiknél sem.

2023. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
18%

Annak, megcsalásnak.


Mellesleg, de őszintén, van bármi esélye, hogy reális időn belül megszűnik a 200 km.? Azaz összeköltöztök.


Én felnőtt embernél nem értem, minek megy bele ilyenbe, pláne, ha nem nyitott a kapcsolat.


Ja, és a csajodat 99%, hogy valaki(k) baxák.

2023. dec. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
95%
Te mit szolnál ha a nőd egy ágyba aludna egy pasi haverjával?
2023. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
22%

Jó nagy lúzer vagy ha nem volt semmi.

AZa nő pont azért alakította úgy a helyzetet hogy megdugd.

2023. dec. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%
15. vagyok. 0%? Tehát igazam van! >:)
2023. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
88%
Majd legkozelebb be vered neko, ami kesik az nem mulik. Minden kis artatlan dologkent indul.
2023. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
98%

"Nyilván páromnak ezt nem meséltem mert nem akarom hogy rosszul essen és kombináljon amikor nem történt semmi"


Pedig el kéne, mert az őszinteség a kapcsolat egyik alapkövét jelenti és nem fog jól kijönni ha hív a párod telón az új "havernő" meg közbeszól direkt hiszen téged akar megszerezni. Hamarosan kelletni fogja magát neked, normális nő nem megy fel a munkatársához órák hosszat beszélgetni és főleg nem alszik nála nemhogy egy ágyban.

De ha neked többet ér egy agyafúrt ribizli, aki nincs tekintettel a kapcsolatodra akkor inkább tégy szivessrget a partnerednek = hagyd el!

2023. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!