Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire érthető és jogos ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető és jogos ha egy ilyen férfi hűtlen?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem fogorvos, 34 éves ès piszkos jól néz ki, valamint jól is keres és tényleg úgy néz ki mint aki egy címlapról lépett volna ki, nagyon ad a külsejére és szerencsére genetikailag is szerencsés, nagyon magas nagyon sportos igazi férfias arc, szexi borosta, barna dús haj. Szinte minden nő oda van érte, mostani barátnőjét is fűvel fával csalja. Mikor kérdezem miért csinálja ezt, azt mondja hogy nem hülye hogy egy nőnél leragadjon amikor ennyit megkaphat
júl. 29. 18:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Mennyire érthető és jogos? Semennyire. Attól, hogy jól néz ki még nem jogosítja fel, hogy na ő most ezt megteheti.

34 éves és egy kisfiú szintjén van hiába fogorvos. Az ilyenek általában egy idő után ráfáznak.

júl. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyira jogos, mintha a barátnője is szexel fűvel fával, és ha esetleg lesz valaha gyerekük, akkor még azt se tudná az unokatestvéred apasági DNS tesz nélkül, hogy ő-e a biológiai apa.


Semmi gond, ha valaki fűvel fával szexelni akar, de akkor vagy ne legyen mellett párkapcsolata, vagy keressen olyan nőt, aki boldogan beleegyezik egy nyitott kapcsolatba, mert ő is szívesen lefeküdne minden férfival, akit megkíván.

júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen…de gondolom a férfinak az már nem tetszene ha a “párja” mással is lefeküdne, mert az milyen undorító dolog, bezzeg ha ő az elfogadott🤣
júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Senior Séf ***** válasza:
62%
Én húszévesen, zenészként csináltam ezt. Minden héten mással voltam egyedül. Ha valami nem klappolt, továbbléptem. Hogy miért? Könnyebb volt egy új nőt megszerezni, mint a régit megtartani. És az ember szívesen csinálja, amiben jó. Arra is jó volt, hogy közben folyamatosan tanultam a férfi és nő gondolkodás- és lelkivilágbeli különbségét. Amikor megnősültem, 16 évig hű maradtam a feleségemhez. Nem azért, mert szerelmes voltam (nem voltam), hanem mert éjjel-nappal dolgoztam, hogy a háztartást berendezzem. Aztán jött valaki, és én leckét kaptam kalandból... De az már egy másik történet.
júl. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
17%

Igaza van.

Kihasználja a sok buta libát és a képességeit.:D

júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukámnak volt egy olyan munkatársa, akinek a férje csinálta ezt, ráadásul a feleségével közös munkahelyen is ráhajtott kb. minden nőre, és egy idő után már nem is tudta titokban tartani.


A nő ahelyett, hogy elvált volna, úgy állt bosszút, hogy keresett egy szeretőt, és szándékosan tőle esett teherbe kétszer, amikor a férjével gyereket akartak. Így se a fiának, se a lányának nem a férje a biológiai apa. Azt tervezte, hogy ha felnőnek a gyerekei, elválik, és elmondja az igazságot. Ez lett volna az ő bosszúja a megcsalásokért. Aztán a férje gyógyíthatatlan beteg lett 50 éves kora körül, így végül nem volt szíve elmondani neki, hogy másik férfi gyerekeit nevelte fel sajátjaként, és másik férfi gyerekei öröklik utána a vagyonát.


Amikor meghalt a férje, eladta a családi vállalkozást, amit a fia nem akart az apja helyett vezetni, eladta a családi házukat is, és vett belőle egy lakást. Mindent bútor és egyebet, ami a férjével közös volt, eladott és vett újat, és kidobott mindent, ami a férjére emlékeztette, beleértve a közös fotóikat is, ami miatt a fia hónapokig nem állt vele szóba. A befektetett millióiból évek óta utazgat, és éli kényelmesen az életét.


A gyerekei máig nem tudják, hogy nem az a biológiai apjuk, akit annak hisznek. Csak azt tudják, hogy az "apjuk" szanaszét csalta az anyjukat évtizedeken keresztül.

júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
5-ös amúgy az vicces, hogy ha ezt férfi csinálja akkor mennyire jól teszi, igaza van, csinálja csak. Sajnos ezt látni a valóéletben is, tiktok videók alatt is kommentekben. De ha nő csinálja akkor az összes férfi átkozza, na ez a mai generáció, idióta k*rva, szegény férfiak ezért nem mernek ismerkedni….azért ez a hozzáállás is hányinger😃
júl. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Semenyire, de amúgy sajnálom az ilyen típusú egyéneket valahol meg persze röhögök is rajtuk egyszerre. Innen is tudni, hogy valakinek hiába van jó kinézete, karriere akkor sem boldog igazán, akkor is szüksége van más emberek, ez esetben nők cserélgetésére hiszen igazából magával nincs kibékülve.
júl. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Csajok is csinálják.Ha jó neki és otthon nem elégül ki akkor csinálja.

A dokinál meg ha tudja mindenki és az asszonyt nem zavarja akkor mi a gond?

Ha meg nem tudja akkor nagyon hülye,de akkor nem is érdekli,ergó nem annyira fontos neki a pasi.

júl. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
9-es….miert lenne hülye ha nem jött még rá erre? Gondolom elég ravasz ahogy csinálja….az ilyenek terveket is szoktak szőni csak le ne bukjanak.
júl. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!