Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire érthető és jogos ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érthető és jogos ha egy ilyen férfi hűtlen?

Figyelt kérdés
Unokatestvérem fogorvos, 34 éves ès piszkos jól néz ki, valamint jól is keres és tényleg úgy néz ki mint aki egy címlapról lépett volna ki, nagyon ad a külsejére és szerencsére genetikailag is szerencsés, nagyon magas nagyon sportos igazi férfias arc, szexi borosta, barna dús haj. Szinte minden nő oda van érte, mostani barátnőjét is fűvel fával csalja. Mikor kérdezem miért csinálja ezt, azt mondja hogy nem hülye hogy egy nőnél leragadjon amikor ennyit megkaphat
júl. 29. 18:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha a kérdező tudja akkor más is tudja.Látszik hogy nő vagy.

Megcsaltak már téged is,ugye?

júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Azért tudja, mert az unokatesója és gondolom elmondta neki. Miért kene így a nőnek is tudnia?

Igen…..elég elmebeteg módon. Sok volt a falazó személy is. Több face fiók, insta, telefon. Mivel mindent megkaptam, törődést, figyelmet, közös programok, virág így nem lehetett sejteni. Főleg, hogy másik városban is lakott.

De amúgy meg, “látszik hogy nő vagy” igen az vagyok, de ezt inkább fel sem veszem magamra.

júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Állítólag ez a barátnője még nem tudja és egy éve van vele, viszont eddig általában minden kapcsolatnak vége lett egy éven belül méghozzá megcsalás miatt
júl. 29. 19:36
 14/17 anonim ***** válasza:

12 Akkor azok falaznak egymásnak és a többiek is ezt csinálják,az elég gáz.

Sorry! Távkapcsolat az sosem a legjobb.:/

júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14-es nem volt annyira távkapcsolat. Minden második nap találkoztunk. Csak előttem mondjuk más lányokkal volt…fini.

Kedves férfi barátai meg folyamat falaztak. ( a férfit nem bántásból írtam, hanem tényleg a férfi barátai falaztak)

Hazudta, hogy dolgozik. Sőt még ő ragaszkodott hozzá, hogy lokátoron nézhessük egymást. És a munkahelyére hívott lányokat. De volt olyan is, hogy a szülei házába mikor otthon sem voltak. Nekem meg azt hazudta, hogy velük ebédel stb. Olyan paranoiás meg nem voltam, hogy képeket kérjek vagy videóhívásozzak 😂) de hát ez vab

júl. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Max akkor van ez rendben, ha a nővel közli, hogy semmi komolyat nem akar, csak szex. De sajnos nem mondja. Én befújnám a barátnőjénél egy kamu profilról, nem ezt érdemli nyomorult.
júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Semennyire.
júl. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!