Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amint sorra kerülne a találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint sorra kerülne a találkozó, meg futamodnak az emberek. Miért?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül legyen szó nőről vagy férfiról, nem értem a jelenséget.


Adott mondjuk egy nő aki feleség és anya is. A család és a férj rendben van de szexuálisan nincs kielégítve a nő otthon ezért szeretne talàlkozni mással. Majd pár nappal később az ellenkezőjét mondja és mégsem szeretne semmit mert…. (Gondolom ördögtől való boldognak lenni kicsit mással szórakozás keretein belül, semmi komolyság vagy ilyesmi.)


De hallottam olyanról is, hogy a nő lett volna benne és a férfi megfutamodott az utolsó pillanatban.


Ennek mi értelme? Minek szórakoznak mások idejével az emberek. Nem tudják eldönteni hogy akarnak-e szexet mással vagy sem?


júl. 29. 15:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.
júl. 29. 18:20
 12/18 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne...
júl. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy eleinte valami jól hangzik, függetlenül attól, hogy most mi az ábra... lehet simán két egyedülálló ember ismerkedése is. Aztán jönnek elő a red flagek, meg egyéb gázos dolgok, amik csak az egyik félnek tűnnek fel. Ilyen is lehet.


Meg még sok más is, említettek fentebb is párat.

júl. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Simán lelkiismeret furdalása van, ha éppen foglalt nőről pasirol van szó..tudnék mesélni!! Bár nekem olyanba is bolt részem amikor már a pasihiz tartottam és kb 1 óra múlva nála lettem volna mikor ramirt hogy ne menjek,mert más programja lett
aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fsnak a talitól 😃 Én is ezt tapasztalom. Rengeteg nő dobott az utolsó pillanatban, van akinek vettem ajándékot is pedig 😃
aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

#15


Jaj ne haver, nee :(

aug. 3. 16:45
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez ilyen, bele kell kalkulálni, hogy ha ilyen nőkkel kezdesz a 95% be fog ijjedni.
aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A férfiak egy része a randi leszervezése során megkapja az izgalmat, amire vágyik. Kap képet, van szexchat, stb. Erre kiveri és mire találkozóra kerül a sor, inkább lemondja, mert már nem kívánja annyira a szexet.

A nőkben szerintem elhatalmasodik a bűntudat a találkozó közeledtével. Anyaként milyen dolog ilyet tenni és inkább viszakozik. Sokan rájönnek, mikor a racionalitás teret nyer a gondolkodásukban, hogy sem idejük és helyük nincs találkozni és lefeküdni mással.

aug. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!