Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnál? Társaságban van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál? Társaságban van egy "barátnőnk" akit csal a férje. Véletlen botlottunk bele a férjbe, tuti nem az unokahúgával sétált. Látszatra minden ok, ha találkozol a családdal.

Figyelt kérdés
Van e jogunk elmondani, vagy tegyünk lakatot a szánkra. A férjek barátok, mi is jóban vagyunk, de a feleség nem a szűk barátnői körhöz tartozik.
2023. febr. 18. 16:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%

SEMMI KÖZÖTÖK HOZZÁ!


Te is lehetsz hasonló helyzetben ám! Ráadásul, mint nálam is, gyakran vagyok más nőkkel (ÜGYFELEK) utcán, étteremben, TAXI-ban,...

2023. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem sincs közötök hozzá.

Extrém esetben még az is lehet, hogy nyitott kapcsolatban vannak.

2023. febr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

A nő helyében te szeretnéd tudni?

Ezért olyan ciki, mikor már mindenki tudja a távoli ismerősök között is, hogy xarrá vagy csalva, te meg rebegő pillákkal véded, hogy az Àkos az utolsó hűséges férj a Földön, és erre mérget is vennél. Aztán bumm...

2023. febr. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
3. És amikor megtudja? TE leszel a féreg spicli. És a gyerekekkel mi lesz? Meg tud élni velük a nő, a pasi pénze nélkül?
2023. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
6%
Ahogy gondolod. Viszont vedd fogyelembe, hogy x év múlva akár te , esetleg a fenőtt gyermeked is lehet bármelyik fél helyében. Neked akkor hogy esne?
2023. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Gyerek 26 éves, önálló családdal. Feleség saját vállalkozást visz.

Nem anyagi vonatkozásban gondolkodtunk el.

2023. febr. 18. 17:16
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Én borítanék de csak azok után, hogy bizonyítékaim vannak.
2023. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem semmi közötök hozzá, én is szòltam már, egy kedves ismerősnek, hogy láttam valamit, aztán a pofámròl lesült a bőr, mikor közölte, hogy igen tudja és én ne okoskodjak más magánéletébe, pedig csak finoman közöltem a szitut.
2023. febr. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%
Semmi, de semmi közötök hozzá.
2023. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%
És miből derült ki, hogy tényleg megcsalja? Mármint, ha csak együtt sétált egy random nővel, az még nem jelent semmit.
2023. febr. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!