Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek engednem kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek engednem kéne, hogy a párom unokahúgát magunkhoz vegyük?

Figyelt kérdés

A szülei meghaltak, ott maradt az 5 éves kislány. Nagyszülők nincsenek, otthonba kerülne, ha mi nem vennénk magunkhoz. A párom egyből belement, nem is akart vitát nyitni erről, de hogy őszinte legyek ,ez nekem annyira nem tetszene. Sőt én nagyon nem akarom, hogy a nyakamra jöjjön még egy gyerek is, fiatal vagyok, és ez az anya szerep nem is nekem való. Ő viszont mindenképp szeretné, ha magunkhoz vennénk.

Mit gondoltok, ti belemennétek?


2016. febr. 1. 18:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem 2 választási lehetőséged van.


Vagy belemész, és 2-en nevelhetitek.

Vagy nem mész bele de akkro a kapcsolatotoknak kaputt és te mész haza.

2016. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
51%
Undorito ember vagy. Mutasd meg a kerdest legyszives a parodnak hogy tudja milyen "novel" van egyutt.
2016. febr. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
96%

A másik alternatíva az otthon, ha mi lennénk az egyedüli hozzátartozói, akkor nem is gondolkodnék rajta, természetes, hogy magamhoz venném. Már persze, házasságban, ha még nem vagytok házasok, akkor gondolom ott a lehtőség részedről a menekülésre, ha nem érzed magad késznek a feladatra. Én sem szeretnék még gyereket, én is fiatalnak érzem magam hozzá, de ilyen helyzetben ez nem befolyásolna.


Nem is tudom, hogy tudnék tükörbe nézni, ha ellenkeznék a párommal, és az unokahúgát inkább otthonba küldeném, mintsem hogy örökbe fogadjuk. Már ha egyáltalán hallgatna rám, és nem a cuccaimat pakolná az ajtó elé egy ilyen megnyilvánulás után. Fordított helyzetben ugyanis én úgy repíteném ki a férjem, mint a sicc, ha "fiatal vagyok, nem akarok nyűgöt" alapon inkább otthonba küldene egy rokont.

2016. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:
36%

Figyelj, majd szívgörcsöt kaptam tőled.


Hallod, ne nevezd a pàrodnak.

Nem vagy rà méltò!!!!!

Ilyen szívtelen teremtést ritkàn làttam, mint te.

OTTHONBA KERÜLNE!!!!!!! Egy 5 éves kislàny!!!

Ès neked nincs kedved...

Nem talàlok szavakat.

Szòval csak addig a pàrod valaki, amìg egy éles helyzetet nem dob az élet?

Te nem vagy tàrs!!!!!!

Hagyd el ezt az embert. Jobban jàr , de főleg a kislàny!!!!!

Egy kutyàval nem lenne szivem így bànni.

A pàrod helyében nem lenne kérdés, mit tennék. Sosem hagynàm cserben azt a gyereket, téged meg kivàgnàlak.

2016. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 rrrrrreennnnn ***** válasza:
23%

Nem térek magamhoz.

Felhàborìtô! Egy utolsò, undorìtô s z a r vagy.

Azta r o h a d t!!!!!

Te csak szexre vagy jò,ugyanis akàrmelyik kapcsolatodban lehet nehéz helyzet. Tudod mi a pàrkapcsolat? Jòban, rosszban, egészségben, betegségben.

Ha te lettél volna 5 éves korodban ilyen helyzetben??????

Ennél undorìtòbbat a gyakori kérdéseken még nem làttam, te d ö g!!!!!

2016. febr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
szakíts a sráccal, mielőtt odaköltözik a kislány, különben magát fogja hibáztatni, ha később szétmentek
2016. febr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Adom a 2-es véleményét. Én nem hordalak le semminek itt névtelenül, de a legcélszerűbb az lenne, ha megmutatnád a társadnak ezt a kérdést, így ahogy van. Aztán majd ő dönt, hogy veled akar-e maradni, vagy sem.
2016. febr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
68%

Biztos lennének nekem is kétségeim, de belemennék.

Tesztek egy próbát, ha neked nem megy, elhagyod őket.

De ha egy kicsit is akarod, meg fogjátok oldani.

Millió pasi képes elfogadni a szerelmét, gyerekkel együtt. Ne mondd, hogy ők különbek lennének nálad...


A párod eldöntötte, hogy Ő magához veszi. Te eldöntheted, hogy mellette maradsz-e.

Itt már nincs beleszólásod, hogy mi lesz a kislánnyal, ez már egyértelmű. Mész vagy maradsz.

2016. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
52%

"engedned"????!!! kérdező, hacsak nem valami agyzsibbasztóan kifacsart, domina-szolga felállású kapcsolatban vagytok, akkor neked ebbe a kérdésbe nem hogy "engedni", de beleszólni sincs jogod. vagy elfogadod, hogy a párod magához veszi a kislányt, vagy mész magadtól.


azt gondolom, hogy iszonyú önző vagy. ha úgy érzed, hogy nem vagy anyának való, sosem akartál volna gyereket, azt alapvetően megértem, de hogy inkább gondolsz arra, hogy a kislány menjen inkább állami gondozásba, minthogy a vér szerinti rokonaihoz kerüljön, és nem azt mondod, hogy oké, te ezt nem vállalod, keresel olyan férfit, aki hozzád hasonlóan nem vágyik gyerekre egyáltalán. nincs baj azzal, ha nem szeretnéd a felelősséget (mert fiatal vagy, mert nem akarsz, mert akármi), azzal van a baj, hogy te kifejezetten megtiltanád a párodnak, hogy helyesen cselekedjen. te akármikor találsz másik embert az oldaladra, a kislánynak viszont a párod az egyetlen.

2016. febr. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Hú de nekiestetek a kérdezőnek! Azért egy ilyen horderejű dolgot együtt kellene eldöntenie a párnak. Arra is kíváncsi lennék, hogy a kérdező pasija egyedülállóként is ilyen magától értetődően vállalná-e a kislányt, vagy úgy gondolja , ott a barátnő, majd az foglalkozik vele meg neveli.
2016. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!