Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szólnál? Társaságban van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnál? Társaságban van egy "barátnőnk" akit csal a férje. Véletlen botlottunk bele a férjbe, tuti nem az unokahúgával sétált. Látszatra minden ok, ha találkozol a családdal.

Figyelt kérdés
Van e jogunk elmondani, vagy tegyünk lakatot a szánkra. A férjek barátok, mi is jóban vagyunk, de a feleség nem a szűk barátnői körhöz tartozik.
2023. febr. 18. 16:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
17%

1. + 8.


Náluk a pont!

2023. febr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
27%

Semmi közötök hozzá.

Kézen fogva mentek? Csókolóztak? Lehet egy barát is.

Múltkor egy haverommal sétáltam. Ő is ment abba a boltba ahova Én és összefutottunk. Páromnak már mondta egy ismerős hogy más pasival sétáltam... hát párom is megmondta Neki, hogy a saját dolgaival foglalkozzon.

Én hazaértem és mondtam is páromnak hogy összefutottam x y-nal.

N 30

2023. febr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
92%
Elmondanám. Én is szeretném tudni.
2023. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
80%

Én voltam fordított helyzetben, bántalmazó kapcsolatban éltem, szakítás után bizonyos "barátaim" közölték velem, hogy ők amúgy végig tudták, hogy az illető mennyire káros, és nekem baromi rosszul esett, hogy eszükbe sem jutott szólni, sőt, néhányan még drukkoltak is, hogy összejöjjenek köztünk a dolgok.


Amúgy lehet, én látok bele többet, de ez a "tuti nem az unokahúgával sétált" nekem arra utal, hogy történt valami olyan, amitől ez több, mint egy egyszerű séta (kézfogás, csók, stb.). Lehet, a feleség már így is gyanakszik, vagy a férfi azt hazudta, hogy a séta idejében pl. boltba ment, és nem a te vallomásod lenne az első bizonyíték.


Én elmondanám, még akkor is, ha utána én leszek a bunkó, mert nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy hagyom, hogy valaki egy olyan házasságban tengődjön, ahol a másik méltatlanul bánik vele. Én ezzel megtenném, ami tőlem telik, hogy a másik mit kezd vele, az rajta áll.

2023. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
96%
Ha legközelebb találkoztok mondd neki, de csak mintha megemlítenéd, hogy láttad a férjét egy nővel február x. napján. Nem úgy, mintha megcsalta volna. Aztán lehet mondja a nő, hogy ja igen egy lány barátja volt az. De lehet hogy tényleg megcsalás és akkor kiderül. Az ilyen szemétláda igenis bukjon le. Nem értem miért véditek, aki nem tud egy ennyire egyszerű dolgot teljesíteni, hogy nem csalja meg a házastársát, az viselje a következményeit. De nem, ő még hazamegy a feleségéhez mert ő ingyen cseléd neki...
2023. febr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Nekem volt egy hasonlò esetem,- egy ismerôs nô akinek a férje kûlfôldôn dolgozott! Tudtam, hogy a nôt csalja rendszeressen. Direk nem mondtam meg, csak egy alkalommal amikor talàlkoztam a nôvel annyit mondtam neki, hogy „ nem egészséges, hogy hosszabb ideig nem làtogat haza a férjed“.
2023. febr. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Dilemma c.filmet,pont ezt a témát boncolgatja.
2023. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Először is 40 felett vagyok és az unukahugom 23 éves egy évben kb 2 X találkozunk....a feleségem rokaonai még nem is találékoztak vele soha a feleségem is akkor látta utoljára mikor 16 volt.....de valami random ismerős annyira okos hogy tudná hogy nem az unukahugom és dugom....isten gyere le
2023. febr. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!