Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nem írnak egymásnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem írnak egymásnak a szeretők csak munkaidőben és csakis munkaidőben van találkozó , hogyan bukhatnak le?

Figyelt kérdés
júl. 24. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik fél viselkedése lehet árulkodó, pl. ha érzelmileg nincsen jól a másik miatt….

A munkahelyen is könnyen lehet valaki munkahelyi pletyka áldozata. Tehát nagy önfegyelem kell hozzá…..

júl. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Egy szerető általában kihat az ember viselkedésére.

Ez lehet árulkodó a másik félnek.

Én voltam szerető és akkor azt hittem, hogy mindent tök jól, ugyanúgy csinálok.

Miután vége lett és rendeződtek a gondolataim meg az érzéseim akkor jöttem rá milyen rohadt gyanúsan is viselkedtem.

júl. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ősidők óta tart ez az állapot, akkor nem feltétlenül feltűnő.

Ha eddig nem volt szeretőd, de most lett, akkor viszont megváltozhat a viselkedésed, ha te nem is veszed észre.

Lehetsz ingerültebb vagy csak simán kizoomolsz, állandóan máshol járnak a gondolataid, amiről azt gondolnád semmi feltűnő nincs benne. Pedig észre lehet venni, hogy valaki nincs teljesen jelen.

Lehet olyan is, hogy valamivel megsérted a szeretőt, mire az begurul és nem csinál semmi különöset, de elkezd munkaidőn túl keresni, hívogat vagy írogat, ez pedig téged is érzemileg más állapotba helyez - ez szintén látszik az emberen.

És persze ha még durvábban begurul, akár el is mesélheti a feleségednek, stb.

júl. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

- meglátja az üzenetet a párja vmelyiküknek... attól még, hogy munkaidőben írkálnak, még ott marad az üzenet a telefonban, messengerben, whatsappon stb., ha nem törli az illető kényszeresen

- valami harmadik fél látja a dolgot, és beköpi őket

- gyanús tranzakciók a bankszámlán

- hazahoz vmi árulkodó jelet, és nem tudja kimagyarázni (pl. óvszer, ha otthon máshogy védekeznek; rúzsfolt, folyamatosan érződő idegen illatok - pl. parfüm, cigi - , szívecskés biszbasz; cigi, ha otthon nem cigiznek, alsónemű... meg kb. bármi)

- nagyon megváltozott viselkedés... ez nyilván nem bizonyító erejű, de lehet jele a hűtlenségnek és sok ember elkezd erre gyanakodni... pl. hirtelen megváltozott külső, sokkal igényesebb lesz magára, parfüm / kölni (ha addig nem használt vagy csak gagyibbat), megcsappant szex, ingerültebb viselkedés és bunkóskodás, hirtelen ajándékokkal elhalmozás (sokszor ez a bűntudat kivetülése)... nem veszi fel munkaidőben a telefont, ha korábban fölvette; túl sokat beszél egy kollégáról (akár pozitívan, akár negatívan)

júl. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
4es tökéletesen leirta!
júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Először csak munkaidőbwn, de ott vannak a kollégák.Azután már nő a túlóra...lebukás a viselkedesben is lehetséges!
júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!