Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Amint sorra kerülne a találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amint sorra kerülne a találkozó, meg futamodnak az emberek. Miért?

Figyelt kérdés

Nemtől függetlenül legyen szó nőről vagy férfiról, nem értem a jelenséget.


Adott mondjuk egy nő aki feleség és anya is. A család és a férj rendben van de szexuálisan nincs kielégítve a nő otthon ezért szeretne talàlkozni mással. Majd pár nappal később az ellenkezőjét mondja és mégsem szeretne semmit mert…. (Gondolom ördögtől való boldognak lenni kicsit mással szórakozás keretein belül, semmi komolyság vagy ilyesmi.)


De hallottam olyanról is, hogy a nő lett volna benne és a férfi megfutamodott az utolsó pillanatban.


Ennek mi értelme? Minek szórakoznak mások idejével az emberek. Nem tudják eldönteni hogy akarnak-e szexet mással vagy sem?


júl. 29. 15:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem éri meg nekik, akadt más illető rá, vagy félnek.
júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem, csak annyira magabiztosan adta elő magát és hogy szeretnè stb. Majd egyszer csak á inkább mégsem.
júl. 29. 15:23
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolhatja magát bárki, még te is bármikor.
júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

arról nem hallottál, hogy racionális gondolkodás?

hát átgondolta, akkor amikor meg benne volt a buliban akkor pedig csak ment a szive után és szerette volna világos?

de az ész felülirta és kész már nem akarta ennyi miért nem lehet ezt megérteni, amikor beszéltetek még akarta, mert nem irta felül ennyi, a végén meggyőzte az elme na és? lépj túl van még annyi virág hogy haj

júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy ez van a háttérben… De ettől még gáz ez a viselkedés, ez a határozatlanság.
júl. 29. 15:50
 6/18 anonim ***** válasza:
38%
Inkább az a gáz, hogy megcsalás történt volna.
júl. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés erkölcsrendészkém.
júl. 29. 16:54
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nem volt, de ezek szerint az erkölcs, bűntudat vagy valami ilyesmi közbeszólt a nőnél és azért nem ment bele.
júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
73%

Én nyitott kapcsolatban élő nő vagyok. Szexpartnert szoktam keresgetni társkereső oldalakon. Néhány hónapja csinálom ezt. Eddig kb hét pasival terveztük a találkozót. Előtte több napig csetelés, képcserék, video beszélgetés, stb. A hétből csak két férfi merészelt a valósagban is tenni a dologért. Én úgy veszem észre, hogy amikor komolyra fordul a dolog, akkor beijednek, vagy csak elég nekik a recska, amit aközben végeznek mialatt a szexről beszélünk.

De azért ez nem korrekt, hogy a másik ember napjaiból órákat elrabolnak és csak a végén derül ki mekkora lúzerek valójában.

júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
nem korrekt az sem ha éveket vesznek el a másik az életéből mire kiderül mégsem ő az... ahhoz képes az órákat vesznek el, csak morzsák...sorry
júl. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!