Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Új párod van, aki válik.Kiderü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új párod van, aki válik.Kiderül, hogy még mindig a feleségével alszik egy ágyban. Azt mondja nincs köztük semmi, téged szeret. Majd azt mondja kiköltözött a nappaliba. Hinnél neki, hogy nem sexel a feleségével aki vissza akarja szerezni?

Figyelt kérdés

jún. 19. 13:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hinne a rák neki! Amíg el nem cuccol, szóba se állnék vele. Az ilyenek azok aki 5 év után is épp válófélben lesznek.


36N

jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Grizesteszta ***** válasza:
65%
En hittem neki. A mostani parom miattsm valt el, a szandrk bejelentese utan 6 hetig meg kozos lakasban laktak, eddig tartott, amig rendeztek az anyagiskat es a feleseg elkoltozott. A hat het elejen meg egyutt aludtak, mert a nonek paniktohamai voltak. Nem bplygattam a szex kerdeset, elfogadtam azt, amit elotte is tudtam: nincs kozottuk szex, ez az egyik gond a hazassagban. Kb harom het utan koltoztek szet. Utana mi gyorsan ossze, azota ketsegem sem volt, hogy nincs kapcsolatuk. El is valtak azota. En biztam a paromban, fenntartas nelkul.
jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%

Hogyne hinnék.

Én nős vagyok, mégsincs szex semmi ithon

jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
12-es az én sztorim hasonló és ugyanaz a kulcsfontosságú dolog volt benne mindkettőnkében. A másik fél gyorsan tettekkel elrendezte a kapcsolati státuszt. Nem csak beszélt, benyújtotta a papírt és záros időn belül költözött el. Én nem hiszek ilyen szituban addig, amíg nem látok ézzel fogható tetteket annak érdekében, hogy mihamarabb rendeződjenek a státuszok.
jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Grizesteszta ***** válasza:
68%
Igen, egyetertek. Azota jol vagytok a paroddal, remelem. Sok boldogsagot nektek!
jún. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy ez nem a gyerekes pasi, akivel 3-4 hete találkozni sztori? Nem, nem a párod.
jún. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
85%

8

A szex mentesség már az utolsó stádiuma a tönkre ment kapcsolatnak. Nem ok, hanem okozat.

jún. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
88%

Mi voltunk egy évig külön a férjemmel évekkel ezelőtt. Volt is valakije pár hónapig. Mi az egy évből 8 hónapot külön is éltünk.

Soha nem szexeltünk annyit mint abban az időszakban. Ne kérdezd, miért. Soha nem beszéltünk róla, csak megtörtént. Állandóan beugrott valami ürüggyel és az ágyban kötöttünk ki. Szóval bármi lehet és az ellenkezője is.

jún. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Tudod sok hülyeséget elhisznek az emberek. Sok hülyeséget hazudnak, mert szépen hangzik.


Válási papírok? Tárgyalás mire van kitűzve?

jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudja a feleség, hogy válnak? Ez a kulcs a megfejtéshez.
jún. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!